2023 - 2024 m. Slidinėjimo sezonas uždarytas - įspūdingas lankytojų skaičius, geresnė trasos kokybė

2023 - 2024 m. slidinėjimo sezonas Jonavoje užbaigtas sėkmingai. Šį sezoną oro sąlygos buvo puikios slidinėjimo centro veiklai ir gyventojai slidinėjimo pramoga galėjo mėgautis net 56 dienas. Slidinėjimo centrą iš viso aplankė daugiau nei 6,6 tūkst. lankytojų, o tai – išties įspūdingas skaičius.

Šaltuoju metų laiku į Jonavą suplūsta lankytojai iš visos Lietuvos, kurie atvyksta išmokti slidinėti ar tobulinti savo įgūdžius. Slidinėjimas – populiari pramoga bei sportas visame pasaulyje, o Jonavos slidinėjimo centre sudarytos itin geros sąlygos šeimoms, kurių sulaukiame net iš tolimųjų miestų. 

Svarbu paminėti bei pasidžiaugti, kad šiais metais trasos paruošimo kokybė tapo aukštesnė dėl mūsų bendrovės įsigyto naujojo specialaus sniego traktoriaus, dar kitaip slidinėjimo pasaulyje žinomo – retrako. Naujasis 2017-ųjų metų galingas „PistenBully“ retrakas garantuoja aukštą trasos paruošimo kokybę.

Jonavos slidinėjimo centre visą sezoną veikė nuomos punktas, kuriame visi lankytojai galėjo išsinuomoti jiems reikalingą slidinėjimo įrangą. Taip pat pasirūpinome slidininkų patogumu, kurie atvykdavo su savo įranga, įrengdami specialią, šildomą erdvę patogiai persiauti, persirengti bei palikti batus, drabužius.

Jonavos slidinėjimo centro operatorius ir veiklos vykdytojas UAB „Jonavos paslaugos“.

Nuotraukų galerija