Buvo suorganizuotos Jonavos rajono savivaldybės įmonių sporto žaidynės

 

Šiais metais UAB „Jonavos paslaugos“ direktoriaus Edmundo Muloko iniciatyva buvo organizuojamos įmonės sporto žaidynės, kuriose dalyvavo dvi darbuotojų komandos „Būstas“ ir „Komunalininkas“. Po sėkmingai įvykusių žaidynių įmonės viduje direktoriaus pavaduotojui daugiabučių namų administravimui Bronislovui Liutkui kilo idėja į sportinę veiklą įtraukti ir kitas Jonavos rajono savivaldybės įmones bei išsiaiškinti sportiškiausią savivaldybės bendrovę.

Pritarus Jonavos rajono savivaldybės įmonių UAB „Jonavos autobusai“, UAB „Jonavos paslaugos“, UAB „Jonavos šilumos tinklai“ ir UAB „Jonavos vandenys“ vadovams, pirmą kartą buvo suorganizuotos Jonavos rajono savivaldybės įmonių sporto žaidynės.

Pirmąsias sporto žaidynes sudarė 4 rungtys. Įmonių darbuotojų komandos, kurias sudarė ne mažiau nei viena moteris, tarpusavyje rungėsi krepšinio, tinklinio, šaškių ir smiginio varžybose.

Krepšinio varžybų rezultatai:

1-oji vieta - UAB „Jonavos vandenys“;

2-oji vieta - UAB „Jonavos šilumos tinklai“;

3-oji vieta - UAB „Jonavos paslaugos“

 

Šaškių varžybų rezultatai:

1-oji vieta - UAB „Jonavos paslaugos“;

2-oji vieta – UAB „Jonavos autobusai“;

3-oji vieta - UAB „Jonavos šilumos tinklai“.

 

Tinklinio varžybų rezultatai:

1-oji vieta - UAB „Jonavos vandenys“;

2-oji vieta - UAB „Jonavos paslaugos“;

3-oji vieta - UAB „Jonavos šilumos tinklai“.

 

Smiginio varžybų rezultatai:

1-oji vieta - UAB „Jonavos paslaugos“;

2-oji vieta – UAB „Jonavos autobusai“;

3-oji vieta - UAB „Jonavos šilumos tinklai“.

 

Sporto žaidynes užbaigė kaimo turizmo sodyboje „Pocynė“ vykę rezultatų apibendrinimai ir apdovanojimai. Apdovanojimuose dalyvavo vicemeras Eugenijus Sabutis, įmonių vadovai bei sporto žaidynių dalyviai. Laimėtojams ir dalyviams buvo įteikti medaliai, o pirmąją vietą bendroje rungtynių lentelėje užėmusiai įmonei UAB „Jonavos paslaugos“ buvo įteikta pirmųjų sporto žaidynių taurė.

Dėkojame pirmųjų Jonavos rajono įmonių sporto žaidynių dalyviams ir tikimės, kad sporto žaidynės taps gražia tradicija ir sukvies įmonių darbuotojus susirungti kiekvienais metais.

Dalinamės pirmųjų Jonavos rajono savivaldybės įmonių sporto žaidynių ir apdovanojimų akimirkomis:

Nuotraukų galerija