Į Jonavą išriedėjo visiškai nauja, moderni ir išmani „"Scania P320 XT“ šiukšliavežė

Gyventojai mieste jau galėjo pastebėti besidarbuojančius mūsų darbuotojus su naujutėlaite šiukšlių mašina, kurią pradėjome eksploatuoti visai neseniai. Naujoji „Scania“ tai – tikras pavyzdys, kaip kokybiška technika, naujos technologijos gali pagreitinti ir pagerinti visą darbo procesą, jį palengvinti, suteikti daugiau saugumo bei dar daugiau kokybės darbuose. Pristatome mūsų naują šiukšliavėžę ir kviečiame skaityti plačiau.

SAUGUMAS: sumontuotos dvi kameros, viena jų – darbo zonoje, taip pat darbuotojų saugumo davikliai, kurie apsaugo nuo nenumatytų įvykių darbo metu. Esant darbuotojui gale automobilis nepajudės atgal, o stovint ant platformos judės į priekį ne greičiau nei 30km/h.

DARBAS: greitesnį ir sklandesnį darbą užtikrina automatizuota šiukšlių konteinerių pakėlimo ir ištuštinimo sistema bei presas, kurie atlikdami savo automatines funkcijas (konteinerio pakėlimą ir išpurtymą) darbuotojui suteikia galimybę iš karto paruošti kitą konteinerį. Be to, naujoji sistema fiksuoja sulūžusį ar įskilusį konteinerį ir jo nekelia į viršų, taip sumažindama riziką, kad konteineris bus sulaužytas kėlimo metu ir pateks į presą. Šioje šiukšliavežėje yra patogios funkcijos rinkti ne tik mišrias, tačiau ir visas rūšiuojamas atliekas.

ĮVEIKS MARŠRUTĄ BET KOKIOMIS SĄLYGOMIS: nuotraukose galite matyti grandines, kurios padės ekstremaliomis sąlygomis. Tai plačiai naudojama technologija Skandinavijos šalyse apledėjusioms ar sunkiai įveikiamoms gatvėms. Darbuotojui aktyvavus grandinių nuleidimą, jos yra nuleidžiamos ant žemės ir paruošiamos naudojimui.

EKOLOGIJA
Svarbu paminėti, kad šiandien labiau nei bet kada svarbi ekologija. Investuodami į naują techniką mes investuojame ir į švaresnę aplinką. Naujoji šiukšliavežė yra ekologiškesnė bei atitinka aukščiausius keliamus reikalavimus.

Kiekvienais metais mieste galite pastebėti vis daugiau naujos bei modernios technikos. Mūsų įmonė nuolat investuoja ir atnaujina techniką, kuri tampa neatsiejama mūsų darbo kokybės ir gyventojų komforto dalis.

Nuotraukų galerija