Įvyko UAB "Jonavos paslaugos" padėkos vakaras

Sausio 26 d. Jonavos kultūros centre įvyko bendrovės „Jonavos paslaugos“ padėkos vakaras, kurio metu už puikius rezultatus darbe įteiktos „Metų darbuotojo“ nominacijos.

Vakaro metu visus darbuotojus ir svečius sveikino įmonės direktorius Edmundas Mulokas, o taip pat Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius ir Seimo narys Eugenijus Sabutis. Renginio dalyviai girdėjo įkvepiančias kalbas, padėkos žodžius, nestigo geros nuotaikas, šypsenų, o vakaro pabaigoje – ir šokių.

Iš viso „Metų darbuotojo“ nominacijos buvo įteiktos 7-iems bendrovės darbuotojams:
Miesto tvarkymo skyriaus vedėjui Rimvydui Aulasevičiui, valytojoms Onutei Michailovai ir Romai Genienei, krovininio automobilio vairuotojui Sauliui Paulauskui, staliui Aleksandrui Rybakovui, vadybininkei Danutei Bulatovienei bei juristei Virginijai Bernotienei.

Nominacijas įteikė direktorius E. Mulokas, pavaduotojai Povilas Beišys ir Romualdas Dautaras, vyr. buhalterė Giedrutė Jogminienė.

Renginį vedė Nacionalinio Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas, renginio pradžioje muzikinį kūrinį atliko žinoma jonavietė, „X faktoriaus“ dalyvė Elvija Zvicevičiūtė, o kulminacija tapo abejingų nepalikęs Donato Montvydo ir grupės koncertas.

„Darbuotojai nusipelno pagarbos ir gražios padėkos“, – pabrėžė UAB  „Jonavos paslaugos“ direktorius E. Mulokas.

Nuotraukų galerija