Jonavoje įgyvendinama atliekų rūšiavimo kampanija – "Rūšiuoti yra paprasta!"

Jonavoje įgyvendinama UAB „Jonavos paslaugos“ specialistų sukurta atliekų rūšiavimo kampanija – "Rūšiuoti yra paprasta!".

Gyventojai jau galėjo pastebėti pirmuosius šios kampanijos metu atlikus darbus. Ant konteinerių įrengtos lentelės, kurios padeda suprasti, kur ir kokios atliekos turėtų būti išmetamos, o šiandien mieste buvo iškabinti specialiai UAB „Jonavos paslaugos“ specialistų sukurti tentai – vizualizacijos su tekstais, taip skatinant gyventojus rūšiuoti atliekas. Taip pat autobusų stotelėse iškabinti plakatai, kuriuose pateikta pagrindinė informacija, kodėl rūšiuoti svarbu.

Šiais metais stengsimės dar labiau supažindinti gyventojus su atliekų rūšiavimu ir kaip tai daryti teisingai, atsakyti į klausimus, kodėl rūšiuoti svarbu. Džiaugiamės, kad didelė dalis Jonavos gyventojų tą ir daro – mūsų mieste rūšiavimui sudarytos puikios sąlygos, o tai turi tapti kiekvieno įpročiu.

Nuo šiol skelbsime ir talpinsime daugiau informacijos atliekų rūšiavimo tema savo „Facebook“ paskyroje, taip pat svetainėje jonavospaslaugos.lt. Gyventojams pristatysime rūšiavimo atmintines, kalbėsime ir skleisime informaciją kuo plačiau.

Rūšiuoti yra paprasta, todėl rūšiuokime ir kurkime švaresnę bei tvaresnę ateitį kartu!

UAB „Jonavos paslaugos“

Nuotraukų galerija