Jonavoje įvyko "DOJUS agro" organizuotas renginys, pristatyta miesto tvarkymo technika

Ketvirtadienio rytą Jonavoje susitiko komunalinių įmonių atstovai, seniūnai bei kiti svečiai iš įvairių Lietuvos miestų. Čia įvyko įmonės „DOJUS agro“ organizuotas renginys, kurio metu įmonės atstovai pristatė įvairaus pobūdžio miesto tvarkymo techniką. Renginio dalyviai galėjo išvysti dalį UAB „Jonavos paslaugos“ technikos, kuri buvo parodoje ir šiuo metu puikiai atlieka savo funkcijas, yra naudojama miesto priežiūroje, tvarkyme, taip pat išgirsti darbuotojų atsiliepimus, išvysti, kaip technika funkcionuoja ir veikia. Renginio dalyviai turėjo progą susipažinti su naujausiomis technologijomis, taip pat išbandyti techniką, išgirsti atsiliepimus bei profesionalų patarimus.

Visus susirinkusius pasveikino buvęs bendrovės „Jonavos paslaugos“ pavaduotojas komunaliniam ūkiui, dabar einantis Jonavos rajono savivaldybės vicemero pareigas Povilas Beišys, taip pat UAB „Jonavos paslaugos“ direktorius bei SKIA (Lietuvos savivaldybių komunalinių įmonių asociacija) prezidentas Edmundas Mulokas, kuris aktyviai bendravo ir dalijosi patirtimi su kolegomis.

Mūsų įmonė nuolat investuoja į naują techniką – tam, kad miesto tvarkymas būtų našus ir kokybiškas. Džiaugiamės, kad tai vertina ir jonaviečiai – juk tvarkinga aplinka yra miesto vizitinė kortelė.

Nuotraukų galerija