Jonavoje lankėsi arboristinio medžių vertinimo programos mokymų dalyviai

Lietuvoje vyksta arboristinio medžių vertinimo mokymo programa, kurioje dalyvauja UAB „Jonavos paslaugos“ želdynų tvarkymo skyriaus vedėja Rasa Imbrasienė. Prieš savaitę Jonavoje pirmą kartą istorijoje lankėsi arboristinio medžių vertinimo mokymų programos dalyviai bei praktikos vadovas, gerai žinomas Lietuvoje profesionalus arboristas Renaldas Žilinskas.

Tai buvo unikali galimybė susipažinti su dalyviais iš visos Lietuvos, o Jonavoje augantys medžiai buvo apžiūrėti tikrų profesionalų. Džiugu, kad dėl medžių ir jų priežiūros susilaukėme komplimentų, o taip pat ir pastabų, patarimų – kaip galime tobulėti ir ką daryti geriau.

Jonava turtinga savo želdiniais, medžiais, gamta. Prieš metus Jonavoje buvo sukurtas unikalus išskirtinių medžių žemėlapis, kuris skatina aktyvų, turiningą ir prasmingą laisvalaikį Jonavoje. Medžių žemėlapyje galite rasti visą informaciją apie pasirinktą medį bei gauti nuorodas iki jo. Šiuo metu rekomenduojame aplankyti ką tik pražydusias gražiąsias Magnolijas, kurias rasite medžių žemėlapyje!

www.jonavosmedziai.lt

Nuotraukų galerija