Jonavos Joninių slėnį jau puošia nuostabi žaliaskarė!

Jonavos Joninių slėnį jau puošia nuostabi žaliaskarė!

Netrukus Jonavoje bus įžiebta pagrindinė miesto eglė, unikalus Kalėdinių eglučių miestelis, o kartu su juo – ir mūsų bendrovės eglutė, kuri tradiciškai visus gyventojus bei svečius džiugins Joninių slėnyje!

Kiekvienais metais čia puošiame vis skirtingą eglutę. Galime tik prisiminti, kiek įvairiausių, gražių bei išskirtinių jų slėnyje jau matėme, o šiais metais, atėjo laikas pirmą kartą papuošti tradicinę – natūralią žaliaskarę. Šią nuostabią sidabrinę eglutę, kurią matote nuotraukose, miestui padovanojo Kulvos seniūnijos kaime gyvenanti Reginos ir Audriaus Zaleckių šeima. Ši žaliaskarė šeimos kieme augo daugiau nei 20 metų, o gyventojai džiaugiasi, kad galėjo ją padovanoti būtent Jonavai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie atsiliepė ir siuntė eglučių nuotraukas, siūlė savo eglutes, o didžiausia padėka keliauja Reginai bei Audriui. Jiems padėką visos įmonės vardu perdavė UAB „Jonavos paslaugos“ pavaduotojas komunaliniam ūkiui Ričardas Laboga.

Nors eglutės transportavimas nebuvo paprastas, reikėjo apgalvoti daug svarbių sprendimų ir saugiai ją atgabenti – šiandien ji sėkmingai pasiekė Joninių slėnį. Visu eglutės transportavimo procesu rūpinosi mūsų įmonės darbuotojai, o iškeliant eglutę iš kiemo prireikė net ir ESO pagalbos. Su energetikos įmone iš anksto buvo suderinta, kad bus išjungiama elektros įtampa prie eglutės esančiuose laiduose. Dėkojame ESO darbuotojams už operatyvų darbą ir pagalbą. Viskas įvykdyta pagal planą, sėkmingai, saugiai.

Eglutės puošimo darbai jau pradėti, o juos užbaigsime artimiausiu metu. Kaip manote, kaip ji bus papuošta šiais metais?

Nuotraukų galerija