JONAVOS SLIDINĖJIMO CENTRO 2022/2023 M. SEZONAS

Šaltuoju metų laiku viena populiariausių pramogų Jonavoje – kalnų slidinėjimas. Jonavos slidinėjimo centre įrengta trasa puikiai tinka pradėti mokytis slidinėti ar tobulinti savo įgūdžius ir yra itin populiari tarp šeimų. Čia sudarytos tinkamos ir geros sąlygos slidinėti, o kaina atvykti traukia net iš tolimesnių miestų.

Jonavos slidinėjimo centre veikia nuomos punktas, kuriame lankytojai gali išsinuomoti jiems reikalingą slidinėjimo įrangą, o atvykusiems su sava, šį sezoną įrengėme vietą, kuri skirta patogiai persiauti ir palikti batus. Dar viena svarbi naujiena – esamo slidininkų srauto stebėjimas slidinėjimo centro internetinėje svetainėje (www.slidinejimasjonavoje.lt). Tai naujiena ne tik Jonavoje, tačiau ir Lietuvoje – tokios sistemos neteko matyti kituose Lietuvos slidinėjimo centruose. Nuo šiol, prieš atvykstant slidinėti, kiekvienas lankytojas gali stebėti esamą slidininkų srautą trasoje. 

2022 - 2023 m. sezono metu, iš viso slidinėjimo centrą aplankė 2701 lankytojai. Darbo dieną vidutiniškai atvykdavo 100, o savaitgaliais sulaukdavome net 200 – 250 lankytojų.

Jonavos slidinėjimo trasos paruošimu, administravimu, darbo organizavimu rūpinasi UAB „Jonavos paslaugos“.

Nuotraukų galerija