Jonavos slidinėjimo centro operatorius UAB „Jonavos paslaugos“ gruodžio 3-iąją atidarė slidinėjimo centrą

Jonavos slidinėjimo centro operatorius UAB „Jonavos paslaugos“ gruodžio 3-iąją pakvietė visus išsiilgusius žiemos sporto slidinėti ir paskelbė Jonavos slidinėjimo centro atidarymą.

Paruošimo darbai užtruko rekordiškai mažai. Sniegas buvo gaminamas vos 6 paras, o naktimis specialia technika (retraku) formuojamas šlaitas. Kai kuriuose vietose trasoje reikalingas sniego sluoksnis siekia daugiau nei vieną metrą, todėl pagaminti sniego reikia tikrai daug. Sniegas kiekvieną naktį bus gaminamas ir toliau, o ruošiant slidinėjimo trasą viską lemia oro temperatūra – jeigu termometrų stulpeliai krenta bent iki -4 laipsnių, sniego gaminimo patrankos yra įjungiamos pradedama sniego gamyba. 

Kaip ir praeitais bendrovė "Jonavos paslaugos" pasirūpino, kad į slidinėjimo centrą atvykę slidininkai turėtų vietą, kurioje galėtų patogiai persiauti ir palikti savo batus. Slidinėjimo centre veikia nuomos punktas, kuriame slidininkai ar snieglentininkai gali išsinuomoti įrangą tiek vaikams, tiek suaugusiems. Mažieji slidininkai dydžių ras nuo 3-4 m., o snieglentininkai nuo 8-10 m. amžiaus.

Norintiems išmokti slidinėti su instruktoriaus pagalba, jų kontaktus rasite slidinejimasjonavoje.lt svetainėje. Čia individualiai paslaugas teikia slidinėjimo slidėmis bei snieglente instruktoriai.

Primename, kad slidinėjant privalome gerbti aplinkinius ir laikytis taisyklių, kurios galioja visose slidinėjimo centruose, kurortuose. Jas rasite www.slidinejimasjonavoje.lt skiltyje „TAISYKLĖS“, taip pat slidinėjimo centre. Šias taisykles privalo žinoti kiekvienas, esantis trasoje – jų žinojimas ir laikymasis sumažina traumų ar nelaimingų atsitikimų riziką.

Bilietus įsigyti galite internetu www.kakava.lt arba atvykę į vietą, kasoje (tik grynaisiais).

Jonavos slidinėjimo centro darbo laikas:
Darbo dienomis: 16:00 – 22:00
Savaitgaliais 10:00 – 22:00

Smagaus ir saugaus slidinėjimo!

Nuotraukų galerija