Joninių slėnyje puikuojasi nuostabi žaliaskarė, Jonavoje tvyro Kalėdų dvasia
Jonavoje tvyro Kalėdų dvasia – visas miestas nušvito gražiausiomis šventinėmis spalvomis. Įžiebta elegantiška, pasakiška pagrindinė miesto eglė, auksine giria virto unikalus Kalėdinių eglučių miestelis, o Joninių slėnyje tviska ir mūsų bendrovės žaliaskarė! 

Kiekvienais metais ne tik dalyvaujame Kalėdinių eglučių miestelyje, tačiau kuriame, puošiame bei įžiebiame vis skirtingą eglutę vienoje gražiausių Jonavos vietų – Joninių slėnyje. Šiais metais, pirmą kartą slėnį papuošė gyva, tradicinė sidabrinė eglutė, kurią miestui padovanojo Kulvoje gyvenanti Reginos ir Audriaus šeima. Ši žaliaskarė, kurią matote nuotraukose, šeimos kieme augo daugiau nei 20 metų, o ją padovanojusi šeima džiaugiasi, kad galėjo šią nuostabią eglutę padovanoti būtent Jonavai.

Eglutės transportavimas nebuvo paprastas, reikėjo apgalvoti daug svarbių sprendimų ir saugiai ją atgabenti. Viskas praėjo sklandžiai, sėkmingai ir eglutė buvo atvežta, įstatyta į specialiai paruošą konstrukciją Joninių slėnyje bei pradėta puošti. Visu eglutės transportavimo procesu rūpinosi mūsų įmonės darbuotojai, o iškeliant elgę iš šeimos, kuri padovanojo eglutę kiemo, prireikė ne tik specialios technikos, įrangos, bet ir energetikos įmonės ESO pagalbos. Su pastarąja įmone iš anksto buvo suderinta, kad bus išjungiama elektros įtampa prie eglutės esančiuose laiduose, kad ją galėtume saugiai nupjauti bei įkelti į sunkvežimį. Viskas įvykdyta pagal planą, sėkmingai, saugiai.
 
Dalinamės pirmosiomis tviskančių eglučių nuotraukomis ir sveikiname visus su žiemos pradžia ir Kalėdų įžiebimu mūsų mieste!

Nuotraukų galerija