Sausio 11 dieną Jonavos kultūros centre įvyko UAB „Jonavos paslaugos“ metų šventinis renginys. Renginio metu buvo nominuoti šeši 2018 metų geriausi darbuotojai ir viena nominacija skirta ”Metų partneriui – 2018“.

Pirmoji nominacija buvo įteikta bendrovės vairuotojui-santechnikui Eimantui Marčiulioniui. Eimantas bendrovėje dirba 13 metų. Yra vertinamas už darbštumą, operatyvumą, pareigingumą sugebėjimą greitai ir kokybiškai atlikti jam paskirtą darbą. Yra draugiškas, nestokojantis humoro jausmo, greitas, imlus įvairioms naujovėms ir pasiūlymams. Eimanto hobis – žvejyba.

Antrąją nominaciją gavo bendrovės sąskaitininkė Jolita Auglienė. Jolita sąskaitininke įmonėje dirba 33 metus. Pagrindinės pareigos – mokesčių už komunalines paslaugas apskaita, sąskaitų spausdinimas, klientų aptarnavimas mokesčių už komunalines paslaugas klausimais. Jolita savo darbą atlieka kruopščiai, laiku ir atsakingai. Ji yra tolerantiška tiek bendraujant su klientais, tiek su kolegomis.

Trečioji nominacija atiteko vyr. buhalterei Giedrutei Jogminienei. Giedrutė yra bendrovės vyr.buhalterė. Įmonėje dirba 15 metų. Tai puiki, atsakinga ir kruopšti vadovė, nuolat kelianti savo kvalifikaciją, puikiai išmananti buhalterinės apskaitos diegiamas naujoves. Laisvalaikiu domisi menu ir tapyba, mėgsta keliauti. Nominuojama už nepriekaištingą darbą, greitą ir efektyvų sprendimų priėmimą.

Ketvirta nominacija įteikta bendrovės valytojai – kiemsargei Rasai Lebedevienei. Rasa valytoja-kiemsarge bendrovėje dirba 11 metų. Tai draugiška, atsakinga ir aktyvi darbuotoja. Jai patikėtą darbą atlieka nepriekaištingai. Gyventojai džiaugiasi turėdami tokią valytoją. Laisvalaikiu Rasa mėgsta grybauti ir uogauti. O namuose suradus arba sugalvojus naują receptą pradžiuginti šeimą gardžiu patiekalu.

Penktoji nominaciją buvo įteikta atliekų tvarkymo darbininkui Dainiui Stundžiui. Dainius bendrovėje darbininku atliekų tvarkymui dirba daugiau kaip 10 metų. Tai uolus ir pareigingas darbuotojas, kuris turi autoritetą darbininkų tarpe. Nuo 2016 metų Dainius paskirtas darbininkų atliekų tvarkymui grupės brigadininku. Bendrovėje dirba Dainiaus žmona ir tėtis.Visas buitines problemas namuose susijusias su elektros ir santechnikos reikalais, vinies įkalimu ir paveikslo pakabinimu išsprendžia pats Dainius. Dainius juokauja, kad turi 5 meškeres, tačiau žvejoti dar neteko. Jo Hobis – prikelti naujam gyvenimui seną gramofoną bei su šeima pramogauti, klausytis muzikos ir fotografuoti.

Šeštoji nominacija atiteko bendrovės vairuotojui krovininio automobilio su manipuliatoriumi Tomui Štreimikiui. Tomas bendrovėjė dirba 6 metai. Tai labai motyvuotas, pareigingas, mandagus ir darbštus darbuotojas. Jam patikėtas užduotis atlieka nepriekaištingai, greitai ir kokybiškai. Tomas domisi technika, todėl jam buvo patikėta vairuoti nauja šiukšliavežė SCANIA. Laisvalaikiu Tomas mėgsta žvejoti ir keliauti, bet didžiąją laiko dalį praleidžia tėviškėje Lazdijų rajone.    

Paskutinė septintoji nominacija „Metų partneris 2018“ buvo įteikta Danguolei Liagienei – dendrologei-biologei, želdinių projektų rengimo vadovei. Danguolė Jonavos miestui talkina nuo 2015 metų. Jos dėka iš esmės pasikeitė ne tik UAB „Jonavos paslaugos“, bet ir visų rajono atsakingų pecialistų požiūris į želdinių sodinimą bei priežiūrą. Pagal Danguolės Liagienės projektus įrengtas „Jonažolių skveras“, apželdinta žiedinė sankryža link Ukmergės, įrengti gėlynai ant Rimkų laiptų, Sąjūdžio ir Santarvės aikštėse. Ji niekuomet neatsisako patarti visais Jonavos miesto apželdinimo bei gėlynų įrengimo klausimais.

Šventinį renginį vedė Kauno nacionalinio dramos teatro direktorius, aktorius Egidijus Stancikas. Nominacijas vainikavo trys žinomos dainininkės, žavios moterys: Vaida Genytė, Renata Norvilė ir Neringa Nekrašiūtė susibūrusios į grupę „La forza“. Dekoru rūpinosi UAB “Gėlių kiemelis” floristų-dekoratorių komanda. Foto akimirkas įamžino fotografas Gintautas Tiška. Šventinio renginio akimirkos nuotraukų galerijoje.

Nuotraukų galerija