Metų renginys 2020

Sausio 10 dieną Jonavos kultūros centre įvyko UAB „Jonavos paslaugos“ metų šventinis renginys. Renginio metu  buvo nominuoti šeši 2019 metų geriausi įmonės darbuotojai.

Pirmoji nominacija buvo įteikta bendrovės valytojai-kiemsargei Linai Gudiškienei. Lina pareiginga  darbšti ir atsakinga. Darbuotojai galima patikėti  bet kokį darbą ir būti tikram, kad viskas bus atlikta laiku ir nepriekaištingai. Punktuali, kruopšti  ir  atidi  Lina sugeba savarankiškai susiplanuoti ir atlikti jai pavestus darbus. Visuomet  tvarkinga apranga ir maloni šypsena  sukuria teigiamą  įspūdį.   

Antrąją nominaciją gavo krovininio automobilio su manipuliatoriumi vairuotojas Arūnas Pinkevičius. Arūnas įmonėje dirba  nuo 2016 m.  per visus darbo metus pasižymėjo kaip atsakingas, pareigingas darbštus, labai mėgiamas kolegų. Į visus kolegų prašymus niekados neatsisakantis padėti. Arūnui patikima vairuoti įvairią techniką, tai gatvių valymo mašina, frontalinis krautuvas, sunkvežimis su žiemos įranga.

Trečioji nominacija atiteko darbininkui atliekų surinkimui Gintarui Tervydžiui. Įmonėje UAB „Jonavos paslaugos“ Gintaras dirba nuo 2015 metų. Darbe santūrus, kuklus ir atsakingas žmogus. Visas paskirtas užduotis įvykdo laiku, atsakingai ir kruopščiai. Bendradarbių yra mėgiamas už teisingą požiūrį į darbą ir greitą jo atlikimą.

Ketvirtoji nominacija įteikta vadybininkui daugiabučių namų elektros ūkio priežiūrai Arturui Gyliui. Arturas bendrovėje dirba 11-us metus. Yra vertinamas už darbštumą, operatyvumą, kruopštumą, pareigingumą. Arturo vadovaujama elektrikų brigada  atlieka elektros instaliacijos remonto ir keitimo darbus. Arturas draugiškas, padeda, pataria kolegoms, imlus įvairioms naujovėms.

Penktoji nominacija buvo įteikta šaltkalviui - santechnikui Algimantui Slavinskui. Algimantas bendrovėje dirba 27-us metus. Yra vertinamas už darbštumą, operatyvumą, pareigingumą, gebėjimą greitai ir kokybiškai atlikti jam paskirtą darbą. Kokybiškai Algimanto atlikti vamzdynų, ventilių ar kitų santechnikos dalių remonto bei keitimo darbai ilgus metus leidžia gyventojams patogiai ir saugiai naudoti pataisytą ar pakeistą santechninę įrangą. Algimantas yra draugiškas, nestokojantis humoro jausmo, imlus įvairioms naujovėms ir pasiūlymams. Patirtimi ir žiniomis noriai dalijasi su jaunąja karta.

Šeštoji nominacija atiteko ekonomistei Vidai Zakarevičienei. Įmonėje dirba 37 metus. Pagrindinės pareigos – kainų už komunalines ir kitas paslaugas bei darbus apskaičiavimas, duomenų apskaita pagal veiklos rūšis, rodiklių analizė ir kita.  Vida savo darbą bei pavestas užduotis atlieka laiku ir atsakingai. Jai 2018 metais teko nemažas iššūkis – suvaldyti Paslaugų valdymo sistemos įdiegimą.  Su šia užduotimi Vida sėkmingai susitvarkė.

Šventinį renginį vedė Kauno nacionalinio dramos teatro direktorius, aktorius Egidijus Stancikas.         Nominacijas vainikavo Eglės Jakštytės ir Pauliaus Bagdanavičiaus pasirodymas. Dekoru rūpinosi  UAB “Gėlių kiemelis” floristų-dekoratorių komanda. Foto akimirkas įamžino fotografas Audrius Reipa. Šventinio renginio akimirkos nuotraukų galerijoje.

Nuotraukų galerija