Pirmasis bendrovės "Jonavos paslaugos" elektromobilis pradeda darbus mieste

Naujasis inovatyvus ir aplinkai draugiškas bendrovės pirkinys, kuris ekologiškai ir neteršiant gamtos, netrukdant miesto gyventojų poilsio (dėl tylaus veikimo) leis efektyviai atlikti darbus miesto parkuose, takuose, aikštėse ar kitose vietose.

Pristatome Jums pirmąjį įmonės elektromobilį, kurio bandomąjį važiavimą, manevringumą ir pagrindines savybes išbandėme dar šiandien! Elektromobilis yra itin lengvas, todėl negadina kelio dangos. Jis veikia tyliai, kadangi jame nėra vidaus degimo variklio, o svarbiausia – leidžia patogiai dirbti visose miesto vietose.

Automobilyje komplektuotas savivartis, galintis talpinti net iki vienos tonos krovinį, o nuvažiuojamas atstumas – 120 km. Tiek pakanka visai darbo dienai. Šis elektromobilis bus skirtas želdynų įrengimui, jų priežiūrai ir laistymui, kadangi jame bus įmontuota net 500 litrų talpos speciali laistymo įranga, taip pat galima transportuoti krovinius, įrankius.

Per trumpą laiką mieste naujasis elektromobilis sulaukė daug dėmesio, gyventojų šypsenų ir pagyrimų, o miesto gatvėse, takuose, parkuose jį galėsite pamatyti jau netrukus.

Nuolat stengiamės ne tik atlikti darbus, bet ir gerinti jų kokybę, prisidėti prie gyventojų komforto ir saugoti aplinką.

Nuotraukų galerija