Ankstyvą pavasarį centro pieveles papuošė krokai.

Prie Savivaldybės žydėjo baltos tulpės, žydėjimas truko mėnesį. Žeimių taką puošė geltonos ir raudonos tulpės.

Šiam sezonui gėles miestui augino ūkininkas iš Garliavos sen. Spalvas ir atspalvius parinko Danguolė Liagienė. Jos sumanymas padaryti gėlynus išskirtiniais, atsižvelgiant į pasaulio šalių kryptis. Centre dominuoja raudona, rožinė spalvos.

Sąjūdžio aikštėje pastatyta papildomai 18 vnt. vazų. Šiais metais pasirinktas kitoks spalvų ir gėlių derinys.

Šiaurinėje miesto dalyje ( Žeimių g. pradžioje ir Žemaitės g., ties įvažiavimu nuo Kėdainių pusės) – vyrauja geltona, oranžinė, vietomis balta spalva.

Pietinė miesto dalis ( ties įvažiavimu nuo Kauno ) nusispalvino mėlyna, alyvine ir balta spalvomis.

Vakarai (Rimkų laiptai) – alyvine ir rožine spalvomis.

Rytuose ( Karių kapinėse) vyrauja geltona ir oranžinės spalvos.

Viso buvo pasodinta apie 6000 vnt. įvairių gėlių. Įrengėme naują gėlyną prie savivaldybės . Jame pasodintos daugiametės ir vienmetės gėlės. Su laiku šis gėlynas turėtų peraugti į daugiametį gėlyną. Buvo pasirinkta miskantai, guboja, gaura, kvapnusis tabakas, begonija, pelargonija.

Naujas gėlynas įrengtas ir prie naujos sporto arenos įvažiavimo . Šis gėlynas formuotas taip pat iš daugiamečių ir vienmečių gėlių. Pasodinta šloutelinė hortenzija, miskantai, rudbekija, bobramunis, melsvės, raskila, gazanijos ir lobuliarija. Tikimės, kad kitais metais jau matysis tikrasis daugiamečių gėlių grožis. Vyrauja geltona ir oranžinė spalvos.

Nuotraukų galerija