UAB „ Jonavos paslaugos “ želdinių priežiūros darbuotojai šiais metais Jonavoje įrengė du naujus gėlynus: Santarvės aikštėje ir prie įvažiavimo į Sporto areną. Santarvės aikštės gėlyne pasodintos daugiametės ir vienmetės gėlės: miskantai, guboja, gaura, kvapusis tabakas, begonija, palergonija. Naujai įrengtame gėlyne prie įvažiavimo į Sporto areną pasodintos daugiametės ir vienmetės gėlės. Lankytojus pasitiks ir džiugins visus miesto gyventojus ir svečius šluotelinė hortenzija, gražuolės rudbekijos, bobraminis, melsvės, miskantai, raskila, gazanijos ir lobuliarijos. Naujos gėlės ir želdiniai papuošė Sąjūdžio aikštės ir Rimkų laiptų klombas. Didelė dalis pasodintų augalų yra daugiamečiai, todėl tikrasis jų grožis atsiskleis, kai jie suvešės.       

Gėlynų apželdinimo koncepciją paruošė žymi dendrologė Danguolė Liagienė, Jos sumanymas padaryti gėlynus išskirtiniais, atsižvelgiant į pasaulio šalių kryptis, laikantis skirtingų spalvų derinio. Todėl Santarvės aikštėje ir miesto centre dominuoja raudonos ir rožinės spalvos, o pietinėje miesto dalyje, ties įvažiavimu nuo Kauno, gėlynas nusispalvino mėlyna, alyvine ir šiek tiek balta spalvomis. Vakarinėje miesto dalyje, ties Rimkų laiptais buvo pasirinktos alyvinė ir rožinė spalvos. O įvažiavime į miestą nuo Ukmergės vyrauja geltonos ir oranžinės spalvų deriniai.

Kviečiame gyventojus ir organizacijas palaikyti mūsų idėją, puoselėjant gėlynus, prisilaikant aukščiau paminėtų spalvų derinių ir atitinkamomis spalvomis pasipuošti prie pastatų ir savo privačiuose kiemuose. Daugiamečiai augalai suvešės ir pasimatys tikrasis jų grožis. Graži estetiška aplinka – gerų emocijų šaltinis, miesto pasididžiavimas. Mylėkime ir puoselėkime juos!

Nuotraukų galerija