Slidinėjimo sezonas baigėsi

Visiems gerai žinoma, kad Jonava yra ne tik gražus ir gyvybe pulsuojantis, tačiau ir sporto entuziastų mylimas miestas. Veiklų čia – daug ir kiekvienas gali atrasti savąją.

Žiemos metu viena populiariausių pramogų Jonavoje – slidinėjimas. Iki šiol bendrovė „Jonavos paslaugos“ buvo atsakinga už sniego gaminimą ir trasos paruošimą, o nuo šio sezono rūpinomės visu darbo organizavimu ir tapome Jonavos slidinėjimo centro operatoriumi.

Mūsų prioritetas – suteikti lankytojams galimybę kuo ilgiau mėgautis slidinėjimu ir sudaryti kuo palankesnes sąlygas. Jonavos slidinėjimo centras yra populiarus ir tarp pradedančiųjų slidininkų, kurie čia atvyksta mokytis. Ir tai nieko keisto, nes sąlygos mokytis čia – išties puikios. Džiaugiamės, kad tai įvertina ir pavieniai slidininkai, ir šeimos su vaikais.

Kokia šio sezono statistika? Jonavos slidinėjimo centras šį sezoną veikė 50 dienų, o iš viso parduoti 6008 bilietai. Darbo dienomis įprastai sulaukdavome apie 130–150 žmonių, o savaitgaliais 250–300 lankytojų. Didžiausias skaičius bilietų buvo nupirktas sausio 23 dieną (407 bilietai).

Tikimės ir viliamės, kad kitų metų žiema bus dėkinga žiemos sporto mėgėjams ir dažnai galėsime susitikti Jonavos slidinėjimo centre. Iki kitų metų, iki kitų šalčių, iki kito sniego!

Nuotraukų galerija