Svarbus žingsnis įmonėje – naujos sistemos ir metodikos diegimas

Bendrovė „Jonavos paslaugos“ žengė svarbų ir reikšmingą žingsnį geresnės darbo kokybės link.

Nuolat siekiame aukštesnių tikslų ir geresnių rezultatų, kokybiško darbo organizavimo, darnaus darbuotojų kolektyvo, naujų idėjų generavimo. Visa tai leidžia mums tobulėti, o tai reiškia ir geriau, kokybiškiau teikti paslaugas mieste. Jis tampa švaresnis, gražesnis, modernesnis. Tai mūsų didžiausias tikslas, noras ir darbas.

Kartu su didžiausia LEAN sistemą diegiančia bendrove Lietuvoje „Nortus“ pradėjome diegti šią sistemą savo įmonėje.

Kas yra LEAN?

Tai sistema/metodika, kurią naudoja ne tik didžiausios Lietuvos, bet ir pasaulio įmonės, organizacijos. LEAN vadybos esmė – minimaliomis sąnaudomis sukurti maksimalią vertę ir pasiekti aukščiausių rezultatų. Kitaip tariant, LEAN padeda metodiškai ir nuosekliai tobulinti procesus, pašalinti neefektyvius veiksnius/darbus ir palikti naudą teikiančius, laiku atpažinti ir šalinti praradimus. Taip dirbdama įmonė sukuria daugiau vertės savo darbuotojams, klientams, o mūsų atveju, tikime, ir miestui.

Darbuotojams aktyviai prisidedant prie LEAN metodų diegimo, didinamas jų įsitraukimas, ugdomi gebėjimai ir savarankiškumas, atsakomybė bei vystomas komandinis darbas. Visiems procesams tobulinti ir tikslams siekti naudojami LEAN metodai ar įrankiai.