Informacija

Aktuali Jonavos paslaugų informacija

Siekiant sumažinti koronaviruso infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, atliekų turėtojų prašome:

 • mišrios komunalinės atliekos išmetamos mūvint vienkartines pirštines arba naudojantis vienkartinėmis servetėlėmis, o išmetus atliekas pirštinės arba dėvėtos servetėlės išmetamos į mišrių komunalinių atliekų konteinerį. Atlikus šiuos veiksmus, rankos dezinfekuojamos spiritine rankų dezinfekavimo priemone;
 • į atskirą atliekų surinkimo maišą sudėti ir atskirai rūšiuojamas pakuočių (popieriaus, plastiko, metalo, stiklo) atliekas, jas išmesti į pakuočių atliekų surinkimo konteinerius tik praėjus 72 valandoms nuo maišo užrišimo momento;
 • naudotas asmens apsaugos priemones, panaudotas vienkartines servetėles sudedame į atskirą skysčiams nepralaidų maišą, šis turėtų būti įdedamas į papildomą maišą, sandariai užrišamas ir esant galimybėms, išmetamas į mišrių komunalinių atliekų konteinerius tik praėjus 72 valandoms nuo maišo užrišimo momento.
 • karantino metu didelio gabarito atliekų į kolektyvinių atliekų surinkimo aikšteles labai prašome nenešti.

 

 

Informaciją parengė UAB „Jonavos paslaugos“ Atliekų tvarkymo sistemos organizavimo sk.

Informuojame, kad siekdama sustabdyti koronaviruso plitimą Jonavos mieste UAB “Jonavos paslaugos” gavo licenciją ir nuo kovo 25 dienos pradeda dezinfekavimo darbus daugiabučių namų laiptinėse, tiek daugiabučių namų savininkų bendrijų administruojamų namų laiptinėse. Laiptinės bus dezinfekuojamos Natrio hipochlorito tirpalu.

Gyventojų prašome nepalikti dviračių, vaikiškų vežimėlių ar kitų asmeninių daiktų bendrose erdvėse ir dezinfekavimo metu bei 30 minučių po dezinfekcijos neiti į laiptinę.

Dezinfekcija bus vykdoma:

 • 2020 m. kovo 25 d. A.Kulviečio g., Žemaitės g. 5, 7, 9, 11 ir Chemikų g. namuose su nelyginiais numeriais;
 • 2020 m. kovo 26 d. P.Vaičiūno g. ir Chemikų g. namuose su lyginiais numeriais nuo 4 iki 104;
 • 2020 m. kovo 27 d. Chemikų g. nuo 106 iki 134 ir Lietavos g. namuose;
 • 2020 m. kovo 30 d. Žeimių t., Kosmonautų g., Girelės g., Fabriko g., Mokyklos g., Geležinkelio g. ir Vilties g. namuose;
 • 2020 m. kovo 31 d. Varnutės g., Žemaitės g. 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, Prezidento g. 18, 19A, Žeimių g. 1, 3, 26, Panerių g., Parko g., Aušros g., Birutės g. 6, 8, Vytauto g., J.Ralio g., Klaipėdos g., Taikos g. Kauno g. 5 ir Vilniaus g. 9 namuose;
 • 2020 m. balandžio 1 d. numatoma Vilniaus g., Kauno g., Sodų g., Vasario 16-ios g., Žaliosios g., Kęstučio g., Birutės g. 7 ir Miškininkų g. namuose;
 • 2020 m. balandžio 2 d. numatoma Ruklos mstl. daugiabučiuose.

Taip pat, primename, kad jau nuo kovo pradžios naudojant dezinfekavimo priemones yra plaunamos laiptinės, kasdien dezinfekuojamos laiptinių durų rankenos, turėklai, telefonspynių, liftų mygtukai, pašto dėžutės, bendro naudojimo atliekų surinkimo konteinerių rankenos ir kiti paviršiai.

Didžiausia tikimybė korona virusu yra užsikrėsti lašeliniu būdu per orą. Todėl daugiabučių namų gyventojai raginami vedinti laiptines. UAB ,,Jonavos paslaugos” valytojos taip pat įpareigotos atidaryti laiptinių langus. Gyventojų prašome neuždarinėti langų.

Atsižvelgiant į koronaviruso keliamą riziką  UAB “Jonavos paslaugos” keičia kasų darbo laiką:

 

 • Kasa Kosmonautų g. 28

2020 m. kovo 24 – 27 d.  ir kovo 30 – 31 d. dirbs nuo 10:00 val. iki 16:00 val.,

šeštadienį (kovo 28 d.) dirbs nuo 7:30 val. iki 13:30 val.,

sekmadienį (kovo 29 d.) nedirbs.

2020 m. balandžio 1 -13 d  -  kasa nedirbs.

 

 • Kasos, esančios Chemikų g. 8, Klaipėdos g. 17 Jonavoje, Laumės g. 4 Rukloje, Jaunystės g. 7, Upninkuose,  Kauno g. 7 , Žeimiuose,

 2020 m. kovo 24 – 31 d. ir balandžio 1 – 13 d.  – nedirbs

Atsižvelgiant į tai, kad dėl koronaviruso keliamos rizikos gyventojai UAB “Jonavos paslaugos” padaliniuose laikinai nėra priimami, informuojame, kad gyventojų patogumui prie UAB “Jonavos paslaugos” pastato Klaipėdos g. 17 pagrindinio įėjimo yra pakabinta pašto dėžutė. Joje miesto gyventojai gali palikti prašymus.

Atkreipiame dėmesį, kad prašymų formas galite rasti žemiau.

Prašyme būtinai nurodykite savo vardą, pavardę bei kontaktinį telefono numerį.

Atsižvelgiant į koronaviruso COVID-19 keliamą riziką, laikinai neveiks miesto pirtis ir ūkininkų turgus. Apie paslaugos teikimo atnaujinimą paskelbsime atskiru pranešimu.

 

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

 

Kasa Rukloje, Laumės g. 4 laikinai, t. y. nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 31 d., nedirbs.

      Kitos kasos dirbs įprastu režimu.

      Kasose privalu laikytis šių taisyklių:

 • Kasos patalpoje gali būti tik po du mokėtojus prie kiekvieno dirbančio kasos langelio.
 • Laukiant eilėje prie kasos, esančios Klaipėdos g. 17, nuo įėjimo iš lauko durų iki įėjimo į kasos patalpą durų gali būti ne daugiau kaip du mokėtojai.
 • Visi stovintieji eilėje privalo laikyti saugaus atstumo - mažiausiai 1 metro.
 • Prieš pateikiant mokėjimui dokumentus, privaloma dezinfekuoti rankas su esančia dezinfekavimo priemone.

Atsižvelgiant į koronaviruso COVID-19 keliamą riziką, Jonavos miesto gyventojams laikinai nebus teikiama specifinių (didelio gabarito) atliekų išnešimo iš butų paslauga.

Apie paslaugos teikimo atnaujinimą paskelbsime atskiru pranešimu.

Taip pat atsižvelgiant į koronaviruso keliamą riziką informuojame, kad gyventojai UAB “Jonavos paslaugos” padaliniuose nebus priimami. Prašome Jūsų kreiptis telefonu (8 349) 529 39 arba el. paštu: info@jonavospaslaugos.lt.

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Dažniausia buitinių nuotekų kanalizacijos stovų užsikimšimo priežastis yra namo gyventojų neatsakingas elgesys. Namo buitinių nuotekų kanalizacijos tinklai yra sudėtinga sistema, susidedanti iš vamzdžių, alkūnių, jungčių ir panašiai. Jeigu gyventojas tingi maisto atliekas, šiukšles išnešti į šiukšlių konteinerius, tai jas paprasčiausiai sumeta į klozetą. Buitinės atliekos, patekusios į vamzdžius, juos užkemša, ypač prie alkūnių, jungčių. Valant užsikimšusią kanalizaciją, dažniausiai randama: buitinės atliekos, popieriai, higieniniai paketai, skarmalai, sauskelnės. Esant name nors vienam netvarkingam gyventojui, kenčia visas namas, nes eksploatacines lėšas kaupia visi gyventojai. Avarinė tarnyba važiuoja esant gyventojo iškvietimui ir tai kainuoja namui apie 9 € už kiekvieną iškvietimą be atliekamų darbų kainos. Dar kartą norisi priminti, kad į klozetą negalima nieko mesti, netgi tualetinio popieriaus (jis tikrai netirpsta). Taip pat negalima į kanalizaciją pilti kavos tirščių, riebalų, jau nekalbant apie kompotus, uogienes, kopūstus, žuvis bei jų žvynus. Kategoriškai draudžiama į kanalizaciją pilti po remonto likusias statybines atliekas, kalkes, cementą, dažus, klijus, nes po to gali prireikti keisti visą vamzdyną, o tai brangiai kainuoja.      

Administratorius

Jonavos ūkininkų turgavietė ( Fabriko g. 48)  š.m. lapkričio 1 dieną darbą pradeda  nuo 7:00 val. ryto.

Informuojame, kad Jonavos miesto pirtis darbą pradeda š. m rugsėjo mėn. 5 dieną.

Informuojame, kad UAB „Jonavos paslaugos“ kasose įmokos pagal sąskaitas priimamos nemokamai. Už įmokų priėmimą kitose mokėjimo vietose mokama pagal mokėjimo paslaugų teikėjų nustatytas kainas.

Kviečiame mokesčius už komunalines ir kitas paslaugas mokėti UAB „Jonavos paslaugos“ kasose, esančiose Jonavoje: Klaipėdos g. 17, Chemikų g. 8-100, Kosmonautų g. 28-3; Rukloje, Laumės g. 4; Upninkuose, Jaunystės g. 7; Žeimiuose, Kauno g. 47.

Informuojame, kad galite prisijungti prie savitarnos svetainės internetiniame puslapyje www.jonavospaslaugos.lt paspaudę nuorodą „Savitarna“. Pirmą kartą jungdamiesi įveskite MOKĖTOJO KODĄ ir PIRMINĮ SLAPTAŽODĮ – šiuos duomenis rasite jums atsiųstoje sąskaitoje. Prisijungę prie UAB „Jonavos paslaugos“ savitarnos svetainės galite:

 • peržiūrėti jums išrašytų sąskaitų ir apmokėjimų istoriją
 • atsispausdinti sąskaitą
 • užsisakyti sąskaitų gavimą elektroniniu paštu (paspaudus „Tvarkyti paskyrą“ įrašykite el. paštą ir „v“ pažymėkite, kad sutinkate gauti sąskaitas el. paštu)
 • susipažinti su jums skirta aktualia informacija

Apsilankę savitarnos svetainėje, nuorodoje „Tvarkyti paskyrą“ įveskite el. pašto adresą, į kurį  galėsite gauti pirminio slaptažodžio duomenis, jeigu pamiršite jūsų susikurtą slaptažodį.

ki 2016 metų gruodžio 31 dienos visiškai baigta renovuoti 37 namai. Įvyko ataskaitiniai susirinkimai, kurių metu dalyvavusiems savininkams buvo išdalintos pasirašytinai detalios ataskaitos apie viso namo modernizavimo (atnaujinimo) darbų vertę ir konkretaus buto dalį, kuri skaičiuojama pagal konkretaus buto naudingo ploto ir viso namo naudingo ploto santykį. Konkrečiam butui prie bendrųjų investicijų pridedamos individualios investicijos, tai būtent tame konkrečiame bute atlikti darbai. Visų 37 namų butų savininkai turi grąžinti paskolas už modernizavimą ir mokėti priskaičiuotas mokėtinas ir atidėtas palūkanas.

Visas šių daugiabučių modernizavimo (atnaujinimo) paskolas suteikė UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“. Paskolos sutartis su finansuotoju daugiabučio namo savininkų vardu ir jų naudai pasirašė administratorius – UAB „Jonavos paslaugos“. Nuo pat pirmos išmokos rangovams už atliktus darbus pagal pateiktus rangos darbų aktus pradedamos skaičiuoti atidėtos (sukauptos) palūkanos ir baigiamos skaičiuoti, kai valstybė perveda visą papildomą paramą į daugiabučio namo kaupiamąją sąskaitą. Mokėtinos palūkanos suskaičiuotos anuiteto metodu, tai yra fiksuojama pastovi kiekvieno mėnesio grąžinimo suma, kurią sudaro 3 sudedamosios dalys: grąžintina kintanti kredito dalis, suskaičiuotos mokėtinos palūkanos ir atidėtos (sukauptos) palūkanos. Paskolos grąžinimo trukmė yra 240 mėnesių, pradedant nuo pirmos išmokos rangovui.

Atskiros individualios sąskaitos už paskolos (kredito) ir palūkanų grąžinimą išrašomos iki kiekvieno mėnesio 10 dienos. Šios įmokos priimamos UAB „Jonavos paslaugų kasose“ iki to paties einamojo mėnesio 23 dienos imtinai, jei ji sutampa su darbo diena, arba paskutinę darbo dieną prieš 23 kalendorinę dieną. Po šio termino įmokos kasose pagal einamojo mėnesio sąskaitas nepriimamos. Nesumokėtos laiku įmokos su delspinigiais priskaičiuojamos prie kito mėnesio sąskaitos. Finansuotojas „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ fiksavo griežtą paskolos grąžinimo dieną, kuri nesutampa su paskutine kalendorinio mėnesio diena, jos negalima keisti ir privalu susimokėti iki nustatytos tikslios datos.

Jei savininkas nesumokėjo visos priklausančios mokėti įmokos, o tik jos mažesnę dalį, tai užskaitymas pradedamas pirmumo seka pagal mokėjimo grafiką. Pirmiausia užskaitomos atidėtos palūkanos, po to, mokėtinos palūkanos, kredito dalis, delspinigiai, kreditoriaus išlaidos išieškoti skolas.

Jei savininkas turi teisę gauti šildymo kompensacijas, tai turi kreiptis į UAB „Jonavos paslaugos“, parašyti pareiškimą dėl kompensacijų už kredito paskolos išmokėjimą dokumentų pateikimo savivaldybei bei turi pats kreiptis į Jonavos rajono savivaldybės socialinės paramos skyrių, kuris patvirtina, ar priklauso papildoma teisė į kredito ir palūkanų apmokėjimą iš biudžeto lėšų. Tai laikinai galiojanti teisė, jos galiojimo terminus seka pats savininkas ir privalo savalaikiai kreiptis į socialinės paramos skyrių dėl jos pratęsimo. Neprasitęsus termino laiku, įmokas turi mokėti pats buto savininkas.

Pamesta, pamiršta, dingusi sąskaita už renovacijos (kredito) grąžinimą neatleidžia nuo prievolės kas mėnesį mokėti kredito grąžinimo įmoką. Būtina iškart kreiptis ir pasiimti sąskaitos kopiją UAB „Jonavos paslaugose“.

Skolininkams siunčiami skolos priminimo raštai. Skolininkų, delsiančių apmokėti ilgiau kaip 90 dienų, susidariusios skolos išieškojimas ir su tuo susijusių išlaidų kompensavimas perduodamas UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūrai“.

Jei savininkas nusprendžia, kad gali sumokėti iš anksto visą kredito dalį su atidėtomis palūkanomis, jis parašo raštišką prašymą. Prašymą patvirtina UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ per 5 darbo dienas. Tik tada išrašoma pilna išankstinio apmokėjimo sąskaita, kurią būtina apmokėti iki nustatytos dienos. Savininkas, nesumokėjęs tiksliai nurodytu laiku, privalo mokėti papildomai banko priskaičiuotas mokėtinas palūkanas.

Parduodant, keičiant, dovanojant butus renovuotuose namuose, savininkai, kurių paskola nėra grąžinta iš anksto, privalo apie tai pranešti UAB "Jonavos paslaugoms" o, jei namas yra bendrija, informuoti namo bendrijos pirmininką. Gauti patvirtintą pažymą apie neišmokėtą paskolos (kredito) ir atidėtų palūkanų likutį. Nuo notaro patvirtintos

pardavimo, keitimo, dovanojimo sutarties pasirašymo dienos paskolos mokėjimo prievolė pereina naujam savininkui. Pasikeitimai užregistruojami Nekilnojamojo turto registre.

Paskolas (kreditą) grąžinantys savininkai administratoriui moka Jonavos rajono savivaldybės Tarybos sprendimu nustatytą kredito administravimo mokestį, t.y. 0,028 eur už 1 naudingojo buto ploto kvadratinį metrą, pridedant 21 procentą pridėtinės vertės. Šis mokestis pradedamas mokėti nuo to mėnesio, kai gaunama papildoma valstybės parama, įvyksta ataskaitinis susirinkimas ir patvirtinama pirmos įmokos data. Baigiamas mokėti visiško paskolos grąžinimo dieną.

Šiuo metu yra 15 daugiabučių namų, kurių modernizavimas (atnaujinimas) baigtas, statybos užbaigimo aktai pasirašyti įgaliotos komisijos, tačiau jiems neužteko 2016 metų valstybės biudžete numatytų papildomos paramos lėšų. 2017 metų valstybės biudžete šių lėšų gavimo tiksli data dar nepatvirtinta.

Nuo 2017-01-01 valstybė nebekompensuoja 50 procentų projekto išlaidų, 50 procentų projekto administravimo išlaidų, 50 procentų techninės priežiūros išlaidų. Tik už socialinius būstus, savivaldybei nuosavybės teise priklausančius butus ir už teisę gauti šildymo kompensacijas turinčius butų savininkus viską sumoka „Būsto energijos taupymo agentūra“ iš biudžeto lėšų. Butų savininkai patys privalo rūpintis laiku prasitęsti šildymo kompensacijos galiojimo terminą. Jei jis nebuvo pratęstas laiku, turi mokėti 50 procentų mokesčio, kaip visi gyventojai.

Nuo susirinkimo, kuriame buvo balsuota dauguma balsų už investicinį planą, dienos iki statybų užbaigimo akto dienos, pridedant 45 darbo dienas, bet neviršijant 36 mėnesių, skaičiuojamas projekto administravimo mokestis – 0,10 eur už 1 naudingojo buto ploto kvadratinį metrą. Iki 2016-12-31 jį visiškai apmokėdavo valstybė. Nuo 2017-01-01 dienos 50 procentų projekto administravimo mokesčio apmoka valstybė, o 0,05 eur už 1kv.m., pridedant 21 procentą pridėtinės vertės mokesčio, moka patys butų savininkai. Mokestis priskaičiuojamas sąskaitose už komunalinius mokesčius kartu su kitais mokesčiais.

Dar kartą primename apie įmokų už kredito grąžinimą mokėjimo vietas ir būtiną informaciją: