Informacija

Aktuali Jonavos paslaugų informacija

Informuojame, kad nuo 2021 lapkričio 1 dienos ūkininkų turgavietė (fabriko g. 48) dirbs nuo 7:00 val. ryto.

Nuo spalio 18 d. - Vieningas klientų aptarnavimo centras

Nuo spalio 18 d. - Vieningas klientų aptarnavimo centras

Mokėtojų dėmesui!

Iki spalio 12d. 13 val. dėl planuojamų savitarnos atnaujinimo darbų savitarnos svetainė neveiks. Atsiprašome už nepatogumus.

Informuojame, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. UAB „Jonavos paslaugos“:

 • Padaliniuose: Klaipėdos g. 17 ir Gudžionių g. 4 bei kasose gyventojai aptarnaujami įprasta tvarka;
 • Ūkininkų turgavietė taip pat dirbs įprasta tvarka, lauko prekybai galimybių pasai netaikomi;
 • Miesto pirtis priims tik galimybių pasus turinčius gyventojus.

Atvykus į įmonės padalinius bei kasas, patalpose būtina dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas, laikytis ne mažesnio nei 2 metrų atstumo vienas nuo kito, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

Nuo rugpjūčio 5 dienos atidaroma Jonavos miesto pirtis.

Pirties darbo laikas:

 • Ketvirtadieniais ( maudosi tik vyrai) - 11.00-22.00
 • Penktadieniais ( maudosi tik moterys) - 11.00-22.00
 • Šeštadieniais ( maudosi tik vyrai) - 11.00-22.00

Pirties telefono  Nr.:  8 640 33425

Naudojantis  pirties paslaugomis gyventojams bus taikomos NVSC  rekomendacijos.

UAB „Jonavos paslaugos“ savitarnoje jau galite apmokėti ir už elektrą, dujas ir suskystintas dujas.

Kviečiame naudotis savitarna, prie kurios galite prisijungti www.jonavospaslaugos.lt paspaudę nuorodą „Savitarna“, ir vienoje vietoje apmokėti už komunalines paslaugas, daugiabučių namų modernizavimą (renovaciją), ikimokyklinį ir kitą ugdymą (menus, sportą ir pan.).

Norėdami sumokėti už elektrą, dujas ar ikimokyklinį ugdymą pasirinkite iš sąrašo tiekėją, įrašykite mokėtojo kodą ir pažymėkite „Įtraukti pasirinkto teikėjo sąskaitą (paslaugą)“.

Įmokos pagal UAB „Jonavos paslaugos“ pateiktas sąskaitas priimamos nemokamai.

 

Informuojame, kad nuo 2021 m. balandžio 1 dienos ūkininkų turgavietė dirbs nuo 6:00 iki 12:00 val.

UAB „Jonavos paslaugos“ sulaukė pranešimų iš Jonavos miesto gyventojų, jog su jais telefonu susisiekia nepažįstami asmenys, prisistatantys UAB „Jonavos paslaugos“ darbuotojų vardu ir siūlosi atvykti į butus tariamai ištaisyti pateiktas sąskaitas už komunalines paslaugas. Sukčių teigimu, sąskaitų suma bus pakoreguota į mažesnę pusę.

Norime perspėti gyventojus, kad UAB „Jonavos paslaugos“ darbuotojai dėl sąskaitų pas gyventojus į namus nevyksta, todėl raginame būti budriais ir neįsileisti sukčių į namus.

Sulaukus tokio skambučio ir iškilus abejonėms dėl darbuotojų tapatybės būtinai susisiekite su UAB „Jonavos paslaugos“ telefonu (8 349) 529 39 arba su policija.

Informuojama, kad nuo š. m. gruodžio 31 iki 2021 m. sausio 14 žemiau išvardintose vietose bus surenkamos eglutės: 

 1. Kosmonautų g. 2a-2b ties konteineriais.
 2. Kosmonautų g. prie prekybos centro „MAXIMA“ ties konteineriais.
 3. Žeimių takas 1 prieš konteinerius kitoje kelio pusėje ant vejos.
 4. Lietavos 37 ties konteineriais.
 5. Panerių g. tarp 19-21 namų, ties konteineriais.
 6. Restorano „SVETAINĖ“ kieme už J. Basanavičiaus 2-4 namų.
 7. Birutės – Prezidento g. kampas, ant vejos šalia kelio.
 8. Kauno g. 6 ties konteineriais.
 9. Kauno g. 68 ties konteineriais.
 10. Žalioji g. tarp 8-10 namų įvažiavimo, šalia kelio.
 11. Žemaitės g. 18 ties konteineriais.
 12. Kulviečio g. 14 ties konteineriais.
 13. Įvažiavimas iš Chemikų g.link Kulviečio 8 ties konteineriais.
 14. Vaičiūno g. 4 ant vejos šalia kelio.
 15. Chemikų g. 76 ties konteineriais.
 16. Chemikų g. prie prekybos centro „NORFA“, ant vejos šalia aikštelės.

Informuojame, kad miesto pirtis nedirba.

Informuojame, kad  2020 m. gruodžio 26 dieną ūkininkų turgavietė nedirbs.

Artimiausiu metu bus galimybė apmokėti ir už modernizavimą, elektrą, dujas, vandenį individualiems namams ir juridiniams asmenims, ikimokyklinį ugdymą ir kt.

Kviečiame naudotis „Savitarna“.

Patalpų šildymo daliklinė apskaitos sistema (toliau – Sistema) diegiama senos statybos daugiabučiuose namuose, kur tradicinių šilumos apskaitos prietaisų įrengimas kiekvienam vartotojui yra problematiškas. Šilumos sąnaudų daliklis - tai prietaisas netiesiogiai matuojantis radiatoriaus atiduodamą aplinkai šilumos kiekį. Jų pagrindu bus apskaičiuojami ir paskirstomi mokesčiai už patalpų šildymą – kuo mažiau gyventojas šildo radiatorius, tuo mažesni pasiekiami šildymo kaštai. Sistemos su nuotoliniu duomenų perdavimu įdiegimas namo gyventojams privalumai:

- kiekvienas namo gyventojas turi galimybę individualiai reguliuoti kiekvieno kambario šildymą (palaikyti norimą temperatūrą). Jis nėra priklausomas nuo viso namo vykdomos energijos vartojimo politikos bei gali susikurti sau priimtinas  komforto sąlygas.

- skatina gyventojus taupyti patalpų šildymui sunaudojamą energiją, kadangi visos asmeniškai gyventojo vykdomos energijos taupymo priemonės (kambarių neperkaitinimas, langų užsandarinimas ir pan.) atsispindi gautoje sąskaitoje.

- leidžia identifikuoti nesąžiningus karšto vandens vartotojus, kurie atsukinėja skaitiklių rodmenis bei tokiu būdu didina kitų sąžiningų vartotojų kaštus.

- papildomai įdiegus Namo Informacinę sistemą (NIS) su prieiga internete, sudaroma galimybė gyventojams gauti duomenis apie jų suvartojamą šiluminę energiją, įsivertinti asmeninių vykdomų energijos taupymo priemonių efektyvumą, analizuojant skirtingų periodų bei šildymo sezonų apskaitos duomenis. Namo patalpų šildymui suvartotas šilumos kiekis paskirstomas individualiems vartotojams pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2016 m. birželio 13 d. nutarimu Nr. O3-185 patvirtintą Šilumos šildymui paskirstymo dalikliais metodą Nr. 6

Vartotojo instrukciją galite rasti žemiau.

Kasose privalu laikytis šių taisyklių:

 • Dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines priemones (kaukes, respiratorius, skydelius ir pan.). Laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo.
 • Kasos patalpoje gali būti tik po du mokėtojus prie kiekvieno dirbančio kasos langelio.
 • Eilėje stovėti laikantis saugaus atstumo - mažiausiai 2 metrai. Jeigu stovėjimo vietos pažymėtos juostomis, stovėti po vieną prie jų.
 • Prieš pateikiant mokėjimui dokumentus, dezinfekuoti rankas su esančia dezinfekavimo priemone.

 

Rekomenduojama:

 • Mokėjimus atlikti bankinėmis kortelėmis. Jeigu atsiskaitoma grynaisiais pinigais, juos dėti ant tam skirtos lėkštutės, o ne tiesiai kasininkei į rankas.

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 1 dienos iki 2021 m. kovo 31 dienos ūkininkų turgavietė dirbs šeštadieniais nuo 7:00 iki 13:00 val.

Mieli gyventojai,

Siekiant išvengti koronaviruso plitimo Jonavos mieste informuojame, kad gyventojai UAB “Jonavos paslaugos” padaliniuose bus priimami tik svarbiais klausimais.

Prašome Jūsų kreiptis telefonu (8 349) 529 39 arba el. paštu: info@jonavospaslaugos.lt  

Taip pat primename, kad gyventojų patogumui prie UAB “Jonavos paslaugos” pastato Klaipėdos g. 17 pagrindinio įėjimo yra pakabinta pašto dėžutė. Joje miesto gyventojai gali palikti prašymus. Prašyme būtinai nurodykite savo vardą, pavardę bei kontaktinį telefono numerį.

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Informuojame, kad nuo š. m. liepos 13 dienos bus pradedami šildymo sistemos praplovimo darbai. Daugiabučių namų, kurių šildymo sistemos bus praplaunamos, sąrašas pridedamas. Daugiau informacijos tel. Nr. 834952107.

Informuojame, kad Jonavos miesto pirtis darbą pradės rugsėjo mėnesį.

Karantino laikotarpiu -

Kasose privalu laikytis šių taisyklių:

 • Dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones.
 • Prie kiekvieno dirbančio kasos langelio gali būti tik po vieną mokėtoją.
 • Laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito. Jeigu stovėjimo vietos pažymėtos juostomis, stovėti po vieną prie jų.
 • Prieš pateikiant mokėjimui dokumentus, dezinfekuoti rankas su esančia dezinfekavimo priemone.

Rekomenduojama:

 • Mokėjimus atlikti bankinėmis kortelėmis. Jeigu atsiskaitoma grynaisiais pinigais, juos dėti ant tam skirtos lėkštutės, o ne tiesiai kasininkei į rankas.

Informuojame, kad  UAB „Jonavos paslaugos“ pradeda gyventojų aptarnavimą savo padaliniuose: Klaipėdos g. 17 ir Gudžionių g. 4. Aptarnaujami bus tik tie gyventojai, kurių klausimų negalima išspręsti nuotoliniu būdu. Atvykstantys gyventojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas su esančia dezinfekavimo priemone, pas aptarnaujantį specialistą užeiti po vieną.

Informuojame, kad atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos sprendimą švelninti koronaviruso infekcijos valdymo priemones, Jonavos ūkininkų turgavietėje (Fabriko g. 48) nuo 2020-04-25 bus galima prekiauti ne tik maisto produktais, bet ir augalais, sodinukais, sėklomis ir kt.

UAB „Jonavos paslaugos“ atnaujino savitarnos svetainę, prie kurios galite prisijungti internetiniame puslapyje www.jonavospaslaugos.lt paspaudę nuorodą „Savitarna“. Prisijungę prie atnaujintos savitarnos, galėsite ne tik peržiūrėti jums išrašytų sąskaitų ir apmokėjimų istoriją, atsispausdinti sąskaitas, užsisakyti sąskaitų gavimą elektroniniu paštu, susipažinti su jums skirta aktualia informacija, bet ir apmokėti sąskaitas bei deklaruoti šalto vandens skaitiklių rodmenis.

Pirmą kartą jungiantis prie atnaujintos savitarnos svetainės būtina užsiregistruoti – spauskite mygtuką „Registruotis“, užpildykite visus privalomų duomenų laukus, patvirtinkite registraciją paspausdami el. laiške atsiųstą nuorodą.

Ateityje prie savitarnos svetainės bus galima prisijungti ir per E.valdžios vartus (bankus ir kt.) ir kita.

Išsamesnę informaciją apie naudojimąsi savitarnos svetaine rasite https://www.jonavospaslaugos.lt/straipsniai/naudojimasis-savitarnos-svetaine

Nuo š. m. balandžio 14 d.  visos UAB „Jonavos paslaugos“ kasos dirbs įprastu režimu.

Karantino laikotarpiu - kasose privalu laikytis šių taisyklių:

 • Dėvėti nosį ir burną dengiančias priemones, apsaugines kaukes.
 • Kasos patalpoje gali būti tik po du mokėtojus prie kiekvieno dirbančio kasos langelio.
 • Eilėje stovėti laikantis saugaus atstumo - mažiausiai 1,5 metro. Jeigu stovėjimo vietos pažymėtos juostomis, stovėti po vieną prie jų.
 • Prieš pateikiant mokėjimui dokumentus, dezinfekuoti rankas su esančia dezinfekavimo priemone.

Rekomenduojama:

 • Mokėjimus atlikti bankinėmis kortelėmis. Jeigu atsiskaitoma grynaisiais pinigais, juos dėti ant tam skirtos lėkštutės, o ne tiesiai kasininkei į rankas.

Atsižvelgiant į COVID – 19 keliamą grėsmę ir siekiant visais įmanomais būdais stabdyti jos plitimą, labai prašome karantino laikotarpiu Jonavos m. ir Ruklos mstl. į bendro naudojimo komunalinių atliekų surinkimo aikšteles nenešti didelio gabarito ir kitų atliekų, kurių negalima šalinti mišrių komunalinių atliekų ar pakuočių ir pakuočių atliekų surinkimo konteineriuose.

Saugokime save ir kitus!

 

UAB “Jonavos paslaugos”

Atliekų tvarkymo sistemos organizavimo skyrius

Mieli gyventojai, informuojame, kad siekiant apsaugoti daugiabučių namų gyventojus nuo koronaviruso patekimo į patalpas, nuo šios savaitės UAB „Jonavos paslaugos“ pradeda taikyti dar vieną prevencinę priemonę – dezinfekciniame tirpale sudrėkintus audinius, kurie bus tiesiami prie daugiabučių namų laiptinių įėjimų (iš vidinės pusės).

Gyventojų prašome įėjus į laiptinę nusivalyti batus.

Informuojame, kad atnaujinamas Jonavos ūkininkų turgavietės (Fabriko g. 48) darbas. Turgavietė šį šeštadienį, t.y. 2020-04-04 dirbs nuo 6:00 val.

Karantino metu turgavietėje leidžiama prekiauti TIK MAISTO PRODUKTAIS.

Prašome prekiautojų turgavietėje laikytis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos rekomendacijų:

 • Vartojimui paruoštais nefasuotais maisto produktus (produktais, kurie prieš juos vartojant nebus plaunami, termiškai apdorojami, lupami, gliaudomi ar pan.) turi būti prekiaujama tokiu būdu, kad pirkėjas neturėtų galimybės paliesti ar kitu būdu užteršti šių maisto produktų (naudojami nuo taršos apsaugantys stelažai, plėvelės ar kitos priemonės).
 • Prekybos vietoje naudojama įranga, priemonės, įrankiai (stalviršiai, padėklai, svarstyklės, peiliai ir kt.) turi būti valomi, plaunami ir (ar) dezinfekuojami dažniau nei įprastai, atsižvelgiant į prekybos trukmę ir lankytojų srautus.
 • Prekiautojai privalo laikytis geros asmens higienos praktikos ir privalomų maisto tvarkymo reikalavimų, prekybos vietoje turėti tinkamų higienos užtikrinimo (valymo ir (ar) dezinfekavimo) ir kitų būtinų priemonių (tinkamų darbo drabužių ir kt.).
 • Prekiautojai privalo reguliariai (ne rečiau kaip kas 2 val.) ir kruopščiai plauti rankas šiltu tekančiu vandeniu ir skystu muilu ir (ar) dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis. Prekiautojai, vykdantys nefasuoto maisto tvarkymą, rankas turi dezinfekuoti ne rečiau kaip kas 2 val., o esant poreikiui ir dažniau.
 • Ypač dažnai rankas būtina plauti palietus gyvūninius produktus, šviežią mėsą ar nefasuotus mėsos gaminius. Prekiautojai rankas turi plauti taip pat prieš pradedant darbą, prieš tvarkant termiškai apdorotą ar vartoti paruoštą maistą, tvarkant žalią mėsą, žuvį ar kt. termiškai neapdorotą maistą, prieš apsimaunant, keičiant ir nusiėmus pirštines, sutvarkius atliekas, pabaigus valymo, dezinfekcijos darbus, pasinaudojus tualetu, pavalgius, parūkius, nusičiaudėjus, išsipūtus nosį, dirbus su pinigais.
 • Prekiautojai turi vengti rankomis liesti akis, nosį ar burną, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę).
 • Vykdant prekybą termiškai neapdorotais (žaliais) ir termiškai apdorotais (virtais, rūkytais) gyvūninės kilmės produktais, turi būti dėvimos apsauginės priemonės (chalatai, pirštinės, prijuostės). Vienkartines apsaugines priemones keisti kaskart susiteršus gyvūninės kilmės medžiagomis (mėsa, riebalais, krauju ir kt.). Apsaugines priemones privaloma dėvėti ir prekiaujant kitais nefasuotais produktais (sveriamais sausainiais ir kt.).
 • Daugkartinio naudojimo apsauginiai drabužiai turi būti plaunami po darbo kasdien, taip pat privaloma taikyti griežtesnes nei įprastai higienos užtikrinimo priemones visuose transportavimo, paskirstymo, prekybos ir tiekimo į rinką etapuose.

Informuojame, kad UAB “Jonavos paslaugos“ nuo  2020 m. balandžio 6 d. Kaimo seniūnijų daugiabučiuose namuose, kuriuose vienoje laiptinėje šeši ir daugiau butų, pradeda vykdyti laiptinių dezinfekavimo darbus. Dezinfekcijos metu ir 30 min. po atliktų darbų laiptinėse būti draudžiama.

Dezinfekcija bus vykdoma:

 • 2020 m. balandžio 6 d. Upninkų, Šilų, Bukonių ir Žeimių seniūnijose;
 • 2020 m. balandžio 7 d. Šveicarijos ir Užusalių seniūnijose;

Administravimo skyrius

Informuojame, kad UAB „Jonavos paslaugos“ koronaviruso pandemijos metu padažnino daugiabučių namų laiptinių valymą drėgnuoju būdu: vietoj dviejų kartų per mėnesį dabar yra valoma ne mažiau kaip kartą per savaitę, naudojant dezinfekcines priemones. Taip pat, kaip ir anksčiau, kasdien yra nuvalomi turėklai, liftų mygtukai, lauko durų rankenos, laiptinės yra išvėdinamos.

Siekiant sumažinti koronaviruso infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, atliekų turėtojų prašome:

 • mišrios komunalinės atliekos išmetamos mūvint vienkartines pirštines arba naudojantis vienkartinėmis servetėlėmis, o išmetus atliekas pirštinės arba dėvėtos servetėlės išmetamos į mišrių komunalinių atliekų konteinerį. Atlikus šiuos veiksmus, rankos dezinfekuojamos spiritine rankų dezinfekavimo priemone;
 • į atskirą atliekų surinkimo maišą sudėti ir atskirai rūšiuojamas pakuočių (popieriaus, plastiko, metalo, stiklo) atliekas, jas išmesti į pakuočių atliekų surinkimo konteinerius tik praėjus 72 valandoms nuo maišo užrišimo momento;
 • naudotas asmens apsaugos priemones, panaudotas vienkartines servetėles sudedame į atskirą skysčiams nepralaidų maišą, šis turėtų būti įdedamas į papildomą maišą, sandariai užrišamas ir esant galimybėms, išmetamas į mišrių komunalinių atliekų konteinerius tik praėjus 72 valandoms nuo maišo užrišimo momento.
 • karantino metu didelio gabarito atliekų į kolektyvinių atliekų surinkimo aikšteles labai prašome nenešti.

 

 

Informaciją parengė UAB „Jonavos paslaugos“ Atliekų tvarkymo sistemos organizavimo sk.

Informuojame, kad siekdama sustabdyti koronaviruso plitimą Jonavos mieste UAB “Jonavos paslaugos” gavo licenciją ir nuo kovo 25 dienos pradeda dezinfekavimo darbus daugiabučių namų laiptinėse, tiek daugiabučių namų savininkų bendrijų administruojamų namų laiptinėse. Laiptinės bus dezinfekuojamos Natrio hipochlorito tirpalu.

Gyventojų prašome nepalikti dviračių, vaikiškų vežimėlių ar kitų asmeninių daiktų bendrose erdvėse ir dezinfekavimo metu bei 30 minučių po dezinfekcijos neiti į laiptinę.

Dezinfekcija bus vykdoma:

 • 2020 m. kovo 25 d. A.Kulviečio g., Žemaitės g. 5, 7, 9, 11 ir Chemikų g. namuose su nelyginiais numeriais;
 • 2020 m. kovo 26 d. P.Vaičiūno g. ir Chemikų g. namuose su lyginiais numeriais nuo 4 iki 104;
 • 2020 m. kovo 27 d. Chemikų g. nuo 106 iki 134 ir Lietavos g. namuose;
 • 2020 m. kovo 30 d. Žeimių t., Kosmonautų g., Girelės g., Fabriko g., Mokyklos g., Geležinkelio g. ir Vilties g. namuose;
 • 2020 m. kovo 31 d. Varnutės g., Žemaitės g. 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, Prezidento g. 18, 19A, Žeimių g. 1, 3, 26, Panerių g., Parko g., Aušros g., Birutės g. 6, 8, Vytauto g., J.Ralio g., Klaipėdos g., Taikos g. Kauno g. 5 ir Vilniaus g. 9 namuose;
 • 2020 m. balandžio 1 d. numatoma Vilniaus g., Kauno g., Sodų g., Vasario 16-ios g., Žaliosios g., Kęstučio g., Birutės g. 7 ir Miškininkų g. namuose;
 • 2020 m. balandžio 2 d. numatoma Ruklos mstl. daugiabučiuose.

Taip pat, primename, kad jau nuo kovo pradžios naudojant dezinfekavimo priemones yra plaunamos laiptinės, kasdien dezinfekuojamos laiptinių durų rankenos, turėklai, telefonspynių, liftų mygtukai, pašto dėžutės, bendro naudojimo atliekų surinkimo konteinerių rankenos ir kiti paviršiai.

Didžiausia tikimybė korona virusu yra užsikrėsti lašeliniu būdu per orą. Todėl daugiabučių namų gyventojai raginami vedinti laiptines. UAB ,,Jonavos paslaugos” valytojos taip pat įpareigotos atidaryti laiptinių langus. Gyventojų prašome neuždarinėti langų.

Atsižvelgiant į koronaviruso keliamą riziką  UAB “Jonavos paslaugos” keičia kasų darbo laiką:

 

 • Kasa Kosmonautų g. 28

2020 m. kovo 24 – 27 d.  ir kovo 30 – 31 d. dirbs nuo 10:00 val. iki 16:00 val.,

šeštadienį (kovo 28 d.) dirbs nuo 7:30 val. iki 13:30 val.,

sekmadienį (kovo 29 d.) nedirbs.

2020 m. balandžio 1 -13 d  -  kasa nedirbs.

 

 • Kasos, esančios Chemikų g. 8, Klaipėdos g. 17 Jonavoje, Laumės g. 4 Rukloje, Jaunystės g. 7, Upninkuose,  Kauno g. 7 , Žeimiuose,

 2020 m. kovo 24 – 31 d. ir balandžio 1 – 13 d.  – nedirbs

Atsižvelgiant į tai, kad dėl koronaviruso keliamos rizikos gyventojai UAB “Jonavos paslaugos” padaliniuose laikinai nėra priimami, informuojame, kad gyventojų patogumui prie UAB “Jonavos paslaugos” pastato Klaipėdos g. 17 pagrindinio įėjimo yra pakabinta pašto dėžutė. Joje miesto gyventojai gali palikti prašymus.

Atkreipiame dėmesį, kad prašymų formas galite rasti žemiau.

Prašyme būtinai nurodykite savo vardą, pavardę bei kontaktinį telefono numerį.

Atsižvelgiant į koronaviruso COVID-19 keliamą riziką, laikinai neveiks miesto pirtis ir ūkininkų turgus. Apie paslaugos teikimo atnaujinimą paskelbsime atskiru pranešimu.

 

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

 

Kasa Rukloje, Laumės g. 4 laikinai, t. y. nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 31 d., nedirbs.

      Kitos kasos dirbs įprastu režimu.

      Kasose privalu laikytis šių taisyklių:

 • Kasos patalpoje gali būti tik po du mokėtojus prie kiekvieno dirbančio kasos langelio.
 • Laukiant eilėje prie kasos, esančios Klaipėdos g. 17, nuo įėjimo iš lauko durų iki įėjimo į kasos patalpą durų gali būti ne daugiau kaip du mokėtojai.
 • Visi stovintieji eilėje privalo laikyti saugaus atstumo - mažiausiai 1 metro.
 • Prieš pateikiant mokėjimui dokumentus, privaloma dezinfekuoti rankas su esančia dezinfekavimo priemone.

Atsižvelgiant į koronaviruso COVID-19 keliamą riziką, Jonavos miesto gyventojams laikinai nebus teikiama specifinių (didelio gabarito) atliekų išnešimo iš butų paslauga.

Apie paslaugos teikimo atnaujinimą paskelbsime atskiru pranešimu.

Taip pat atsižvelgiant į koronaviruso keliamą riziką informuojame, kad gyventojai UAB “Jonavos paslaugos” padaliniuose nebus priimami. Prašome Jūsų kreiptis telefonu (8 349) 529 39 arba el. paštu: info@jonavospaslaugos.lt.

Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Dažniausia buitinių nuotekų kanalizacijos stovų užsikimšimo priežastis yra namo gyventojų neatsakingas elgesys. Namo buitinių nuotekų kanalizacijos tinklai yra sudėtinga sistema, susidedanti iš vamzdžių, alkūnių, jungčių ir panašiai. Jeigu gyventojas tingi maisto atliekas, šiukšles išnešti į šiukšlių konteinerius, tai jas paprasčiausiai sumeta į klozetą. Buitinės atliekos, patekusios į vamzdžius, juos užkemša, ypač prie alkūnių, jungčių. Valant užsikimšusią kanalizaciją, dažniausiai randama: buitinės atliekos, popieriai, higieniniai paketai, skarmalai, sauskelnės. Esant name nors vienam netvarkingam gyventojui, kenčia visas namas, nes eksploatacines lėšas kaupia visi gyventojai. Avarinė tarnyba važiuoja esant gyventojo iškvietimui ir tai kainuoja namui apie 9 € už kiekvieną iškvietimą be atliekamų darbų kainos. Dar kartą norisi priminti, kad į klozetą negalima nieko mesti, netgi tualetinio popieriaus (jis tikrai netirpsta). Taip pat negalima į kanalizaciją pilti kavos tirščių, riebalų, jau nekalbant apie kompotus, uogienes, kopūstus, žuvis bei jų žvynus. Kategoriškai draudžiama į kanalizaciją pilti po remonto likusias statybines atliekas, kalkes, cementą, dažus, klijus, nes po to gali prireikti keisti visą vamzdyną, o tai brangiai kainuoja.      

Administratorius

Jonavos ūkininkų turgavietė ( Fabriko g. 48)  š.m. lapkričio 1 dieną darbą pradeda  nuo 7:00 val. ryto.

Informuojame, kad Jonavos miesto pirtis darbą pradeda š. m rugsėjo mėn. 5 dieną.

Informuojame, kad UAB „Jonavos paslaugos“ kasose įmokos pagal sąskaitas priimamos nemokamai. Už įmokų priėmimą kitose mokėjimo vietose mokama pagal mokėjimo paslaugų teikėjų nustatytas kainas.

Kviečiame mokesčius už komunalines ir kitas paslaugas mokėti UAB „Jonavos paslaugos“ kasose, esančiose Jonavoje: Klaipėdos g. 17, Chemikų g. 8-100, Kosmonautų g. 28-3; Rukloje, Laumės g. 4; Upninkuose, Jaunystės g. 7; Žeimiuose, Kauno g. 47.

Informuojame, kad galite prisijungti prie savitarnos svetainės internetiniame puslapyje www.jonavospaslaugos.lt paspaudę nuorodą „Savitarna“. Pirmą kartą jungdamiesi įveskite MOKĖTOJO KODĄ ir PIRMINĮ SLAPTAŽODĮ – šiuos duomenis rasite jums atsiųstoje sąskaitoje. Prisijungę prie UAB „Jonavos paslaugos“ savitarnos svetainės galite:

 • peržiūrėti jums išrašytų sąskaitų ir apmokėjimų istoriją
 • atsispausdinti sąskaitą
 • užsisakyti sąskaitų gavimą elektroniniu paštu (paspaudus „Tvarkyti paskyrą“ įrašykite el. paštą ir „v“ pažymėkite, kad sutinkate gauti sąskaitas el. paštu)
 • susipažinti su jums skirta aktualia informacija

Apsilankę savitarnos svetainėje, nuorodoje „Tvarkyti paskyrą“ įveskite el. pašto adresą, į kurį  galėsite gauti pirminio slaptažodžio duomenis, jeigu pamiršite jūsų susikurtą slaptažodį.

Rangovui įvykdžius visus renovacijos darbus, gavus statybos užbaigimo aktą ir valstybės paramą, UAB „Jonavos paslaugos“ kviečia daugiabučio gyvenamojo namo savininkus į ataskaitinį susirinkimą, kurio metu išdalinamos detalios ataskaitos apie viso namo modernizavimo (atnaujinimo) darbų vertę ir kiekvieno konkretaus buto dalį, kuri skaičiuojama pagal buto naudingo ploto ir viso namo naudingo ploto santykį, pridedant individualias investicijas, jei darbai buvo atlikti būtent tame bute.

Paskolos sutartį su finansuotoju daugiabučio namo savininkų vardu ir jų naudai pasirašo administratorius – UAB „Jonavos paslaugos“. Iki šiol visos daugiabučių namų modernizavimo (atnaujinimo) paskolos sutartys pasirašytos su UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ arba su AB „Šiaulių bankas“. Abu finansuotojai nuo pat pirmos išmokos rangovams už atliktus darbus pagal pateiktus rangos darbų aktus pradeda skaičiuoti atidėtas (sukauptas) palūkanas iki tol, kol valstybė perveda visą papildomą paramą į daugiabučio namo kaupiamąją sąskaitą. Paskolos grąžinimo trukmė yra 240 mėnesių, pradedant nuo pirmos išmokos rangovui. Paskolos grąžinimo tvarka bankuose skirtinga:

 

 • UAB „VIEŠŲJŲ INVESTICIJŲ PLĖTROS AGENTŪRA“ taiko anuitetinį paskolos grąžinimo metodą, tai yra fiksuojama pastovi, vienoda kiekvieno mėnesio grąžinimo suma, kurią sudaro 3 sudedamosios dalys: grąžintina kintanti kredito dalis, suskaičiuotos mokėtinos palūkanos ir atidėtos (sukauptos) palūkanos. UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ reikalauja, kad gyventojai gavę sąskaitą, ją apmokėtų iki einamojo mėnesio 23 dienos imtinai (jei ji sutampa su darbo diena) arba paskutinę darbo dieną prieš 23 kalendorinę dieną.

Paskolos mėnesio įmoką mokėti galima UAB „Jonavos paslaugos“ kasose, bankiniu pavedimu tiesiai į namo kaupiamąją sąskaitą arba per bankų interneto liniją, užpildant joje esantį UAB „Jonavos paslaugos“ mokėjimo dokumentą. Būtina pasirinkti tikslią mokėjimo informaciją pagal banką, kuriame turite savo sąskaitą, iš kurios atliksite mokėjimus:

Luminor (DNB) – įmokos pavadinimas „Jonavos paslaugos (Kreditas, palūkanos, delspinigiai)“, įmokos kodas 439015.

SEB - įmokos pavadinimas „Jonavos paslaugos (Kreditas, palūkanos, delspinigiai)“, įmokos kodo nėra.

Swedbank - įmokos pavadinimas „Kreditas“, įmokos kodas 103339.

Mokėjimo pavedime būtina nurodyti savininko vardą, pavardę, MOKĖTOJO KODĄ, BUTO ADRESĄ.

 

 • AB „ŠIAULIŲ BANKAS“ taiko linijinį paskolos grąžinimo būdą, todėl įmokos visą laikotarpį bus skirtingos ir išmokant didesnę kredito dalį mažės, nes palūkanos skaičiuosis nuo neišmokėtos, negrąžintos kredito dalies. AB „Šiaulių bankas“ reikalauja, kad gyventojai gavę sąskaitą, ją apmokėtų iki einamojo mėnesio 18 dienos imtinai, jei ji sutampa su darbo diena, arba paskutinę darbo dieną prieš 18 kalendorinę dieną.

Paskolos mėnesio įmoką mokėti galima UAB „Jonavos paslaugos“ kasose – grynaisiais arba kortele, AB „Šiaulių bankas“ banko skyriuje arba atliekant mokėjimo pavedimą į Jūsų namui priskirtą kaupiamąją sąskaitą, kuri nurodoma ataskaitoje ir kiekvieno mėnesio UAB „Jonavos paslaugos“ išrašomoje sąskaitoje.

Mokėjimo pavedime būtina nurodyti savininko vardą, pavardę, MOKĖTOJO KODĄ, BUTO ADRESĄ.

 

Kiti mokėjimo būdai negalimi.

 

Visų renovuotų namų butų savininkai turi grąžinti paskolas už modernizavimą ir mokėti priskaičiuotas mokėtinas ir atidėtas palūkanas. Sąskaitos už paskolos (kredito) ir palūkanų grąžinimą išrašomos iki kiekvieno mėnesio 10 dienos. Šios įmokos priimamos UAB „Jonavos paslaugų kasose“ iki finansuotojo, auksčiau nurodytos, priskirtos dienos. Po šio termino įmokos kasose pagal einamojo mėnesio sąskaitas nepriimamos. Nesumokėtos laiku įmokos su delspinigiais priskaičiuojamos prie kito mėnesio sąskaitos. Finansuotojai UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ ir AB „Šiaulių bankas“ fiksavo griežtas paskolos grąžinimo dienas, kurios nesutampa su paskutine kalendorinio mėnesio diena, jų negalima keisti ir privalu susimokėti iki nustatytos tikslios datos.

Jei savininkas nesumokėjo visos priklausančios mokėti įmokos, o tik jos mažesnę dalį, tai užskaitymas pradedamas pirmumo seka pagal mokėjimo grafiką. Pirmiausia užskaitomos atidėtos palūkanos, po to, mokėtinos palūkanos, kredito dalis, delspinigiai, kreditoriaus išlaidos išieškoti skolas.

Jei savininkas turi teisę gauti šildymo kompensacijas, tai turi kreiptis į UAB „Jonavos paslaugos“, parašyti pareiškimą dėl kompensacijų už kredito paskolos išmokėjimą dokumentų pateikimo savivaldybei bei turi pats kreiptis į Jonavos rajono savivaldybės socialinės paramos skyrių, kuris patvirtina, ar priklauso papildoma teisė į kredito ir palūkanų apmokėjimą iš biudžeto lėšų. Tai laikinai galiojanti teisė, jos galiojimo terminus seka pats savininkas ir privalo savalaikiai kreiptis į socialinės paramos skyrių dėl jos pratęsimo. Neprasitęsus termino laiku, įmokas turi mokėti pats buto savininkas.

Pamesta, pamiršta, dingusi sąskaita už renovacijos (kredito) grąžinimą neatleidžia nuo prievolės kas mėnesį mokėti kredito grąžinimo įmoką. Būtina iškart kreiptis ir pasiimti sąskaitos kopiją UAB „Jonavos paslaugose“.

Skolininkams siunčiami skolos priminimo raštai. Skolininkų, delsiančių apmokėti ilgiau kaip 90 dienų, susidariusios skolos išieškojimas ir su tuo susijusių išlaidų kompensavimas perduodamas UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūrai“ arba AB „Šiaulių bankui“.

Jei savininkas nusprendžia, kad gali sumokėti iš anksto visą kredito dalį su atidėtomis palūkanomis, jis parašo raštišką prašymą. Prašymą bankas patvirtina per 5 darbo dienas. Tik tada išrašoma pilna išankstinio apmokėjimo sąskaita, kurią būtina apmokėti iki nustatytos dienos. Savininkas, nesumokėjęs tiksliai nurodytu laiku, privalo mokėti papildomai banko priskaičiuotas mokėtinas palūkanas.

Parduodant, keičiant, dovanojant butus renovuotuose namuose, savininkai, kurių paskola nėra grąžinta iš anksto, privalo apie tai pranešti ir gauti iš UAB "Jonavos paslaugos" patvirtintą pažymą apie neišmokėtą paskolos (kredito) ir atidėtų palūkanų likutį. Po notaro patvirtintos pardavimo, keitimo, dovanojimo sutarties pasirašymo paskolos mokėjimo prievolė pereina naujam savininkui. Pasikeitimai užregistruojami Nekilnojamojo turto registre.

Paskolas (kreditą) grąžinantys savininkai administratoriui moka Jonavos rajono savivaldybės Tarybos sprendimu nustatytą kredito administravimo mokestį, t.y. 0,028 eur už 1 naudingojo buto ploto kvadratinį metrą, pridedant 21 procentą pridėtinės vertės. Šis mokestis pradedamas mokėti nuo to mėnesio, kai gaunama papildoma valstybės parama, įvyksta ataskaitinis susirinkimas ir patvirtinama pirmos įmokos data. Baigiamas mokėti po paskolos grąžinimo.