Renovacija – Ilgalaikė ir visada atsiperkanti investicija

Prasidėjus šaltajam sezonui išauga būsto išlaikymo kaštai, tačiau jie visuomet mažesni tiems, kurių daugiabutis namas – renovuotas

Renovavus daugiabutį namą neabejojama, kad būsto išlaikymas tampa ženkliai ekonomiškesnis, pasiekiami geresni būsto energinio efektyvumo rezultatai. Apšiltinus namą ir atnaujinus šildymo sistemą, temperatūra bute tampa komfortiškesnė, o ją dažniausiai galima reguliuoti pagal pačio gyventojo poreikį. Po renovacijos šiluminės energijos sąnaudos Jonavoje vidutiniškai sumažėja net 60 procentų.

Ilgalaikė, visada atsiperkanti investicija, gražesnė aplinka, geresnė gyvenimo kokybė, komfortas, didesnė nekilnojamojo turto vertė

Renovavus daugiabutį namą, apsaugomos pastato konstrukcijos, atnaujinamos inžinerinės sistemos ir taip prailginamas pastato ilgaamžiškumas bei išvengiama netikėtų išlaidų dėl galimų avarijų ar neplanuotų remonto darbų. Svarbu paminėti ir suprasti, kad renovacija yra būtina norint išsaugoti ir toliau eksploatuoti daugiabutį namą. Laikui bėgant senas daugiabutis tampa energetiškai nenaudingas, nuolat reikalaujantis daug remonto darbų, nepatrauklus, nuvertėjantis, kitaip tariant – nebetinkamas eksploatuoti toliau ir patogiai gyventi. Gyvenimo kokybė tiesiogiai priklauso nuo namų ir aplinkos, kurioje gyvename. Renovavus namą, ji neabejotinai pagerėja – gyvenamoji aplinka tampa gražesnė, išauga gyvenimo komfortas bei padidėja nekilnojamojo turto vertė.

Jonavoje didžioji dalis daugiabučių – renovuoti

Džiaugiamės, kad Jonavą puošia ne tik nuostabi aplinka, parkai, takai, želdynai, bet ir didelė dalis renovuotų daugiabučių namų. Didžiąją dalį Jonavos daugiabučių namų administruojanti įmonė UAB „Jonavos paslaugos“ skatina gyventojus teikti paraiškas renovacijai siekdami, kad jonaviečių gyvenimas būtų kuo malonesnis ir komfortiškesnis.

Nuotraukų galerija