SLIDINĖJIMO CENTRO ATIDARYMAS, SVARBI INFORMACIJA LANKYTOJAMS

Jonavos slidinėjimo centro operatorius UAB „Jonavos paslaugos“ vakar, gruodžio 13 d. pakvietė išsiilgusius žiemos sporto gyventojus slidinėti ir paskelbė Jonavos slidinėjimo centro atidarymą.

Paruošimo darbai užtruko dvi savaites. Kaip ir buvo planuota, atsidarėme gruodžio viduryje. Ruošiant slidinėjimo trasą viską lėmė oro temperatūra – žemiausia temperatūra sniego gamybai turi būti -4 laipsniai, tačiau sniego patrankos pilnu pajėgumu pradeda veikti tik esant -7 laipsniams šalčio. Sniegas buvo gaminamas vos tik oro sąlygos leido tai daryti.

Kiekvienais metais, iškritus didesniam kiekiui sniego ir esant minimaliam šaltukui, gyventojai domisi, kodėl slidinėjimo trasa neveikia. Norime informuoti ir paaiškinti, kad iškritus didesniam kiekiui kritulių (kaip šiomis dienomis) – to tikrai nepakanka. Slidinėjimo trasai paruošti reikalingas kur kas didesnis kiekis sniego, todėl jis yra gaminamas specialiomis sniego patrankomis, retrakuojamas specialia technika.

Šiais metais pasirūpinome, kad į slidinėjimo centrą atvykę slidininkai turėtų vietą, kurioje galėtų patogiai persiauti ir palikti savo batus. Kaip ir kiekvienais metais, veikia nuomos punktas, kuriame slidininkai ar snieglentininkai gali išsinuomoti įrangą tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Norintiems išmokti slidinėti gali padėti instruktorius. Individualias pamokas teikia slidinėjimo instruktoriai, kurių kontaktus rasite svetainėje – www.slidinejimasjonavoje.lt

Primename, kad slidinėjant privalome gerbti aplinkinius ir laikytis taisyklių, kurios galioja visose slidinėjimo centruose, kurortuose. Jas rasite www.slidinejimasjonavoje.lt skiltyje „TAISYKLĖS“, taip pat slidinėjimo centre. Šias taisykles privalo žinoti kiekvienas, esantis trasoje – jų žinojimas ir laikymasis sumažina traumų ar nelaimingų atsitikimų riziką. Tam tikrais laiko intervalais taisykles girdėsite ir per garsiakalbius.

Bilietus įsigyti galite internetu www.kakava.lt arba atvykę į vietą (tik grynaisiais).

Jonavos slidinėjimo centro darbo laikas:
Darbo dienomis: 16:00 – 22:00
Savaitgaliais 10:00 – 22:00

Smagaus ir saugaus slidinėjimo!