Jonavos kultūros centro salėje šventinio renginio metu pagerbti ir apdovanoti geriausi 2016 metų bendrovės „Jonavos paslaugos“ darbuotojai. Po apdovanojimų visi bendrovės darbuotojai, specialistai bei renginio svečiai žiūrėjo Kauno nacionalinio dramos teatro spektaklį – komediją „Žemės ar moters“.

Renginio svečiams taip pat koncertavo Jonavos kultūros centro vokalinis ansamblis „Presto“, o šventinį vakarą vedė Kauno nacionalinio dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas.

Bendrovės darbuotojus sveikino įmonės vadovas Edmundas Mulokas, laikinasis Jonavos meras Eugenijus Sabutis.

Bendrovei 2016 metai buvo ne tik darbingi – įmonė už akciją „Mes stebime, kaip jūs rūšiuojate“ bei kitą veiklą, skatinančią rūšiuoti atliekas, apdovanota Lietuvoje vykusioje pakuočių sektoriaus metinėje konferencijoje.

„Jonavos paslaugos“ pradėjo aktyviai savo veiklą viešinti ir socialiniame tinkle, itin daug dėmesio šiemet skirta atliekų rūšiavimui: ne tik įrengtos stebėjimo kameros, tačiau ir išleistas specialus vadovas apie atliekų rūšiavimą.

Pasak bendrovės vadovo, įmonės veikloje per metus būta visko: ir gerų dalykų, ir trūkumų. Tačiau, pasak E. Muloko, keičiasi ir pats darbuotojų požiūris į savo atliekamą darbą.

„Mes paneigiame susiformavusią nuomonę, kad šalies savivaldybių valdomos įmonės negali gerai dirbti. Neabejoju, kad dirbame ne blogiau, nei privačios įmonės“, – sakė E. Mulokas.

Šventės metu įteikti septyni apdovanojimai, šeši iš jų – „Metų darbuotojams“. Apdovanoti valytojos Irena Jastrumskienė, Birutė Choliavskaja, stalius Saulius Mockaitis, kasininkė Dalia Jankauskienė, teisės ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Evelina Šimanskienė, direktoriaus pavaduotojas komunaliniam ūkiui Ričardas Laboga.

Dar viena padėka įteikta informacinių technologijų specialistui, įmonės „Reception“ atstovui Mariui Gudavičiui – už padedamą kurti bendrovės įvaizdį.

 

Autorius: www.jonavoszinios.lt

Nuotraukų galerija